Dům u jezera | The Lake House | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 16.06.2006
CZ premiéra: 10.08.2006
režie: Alejandro Agresti
hrají: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Shohreh Aghdashloo, Christopher Plummer
 

O FILMU

Poštovních romancí už jsme tu pár měli, všichni si jistě vzpomínáte na Lásku přes internet. Autoři romantického dramatu Lake House však scénář opatřili trochou nadpřirozena. Keanu Reeves se totiž zrovna přistěhoval do půvabného domku u jezera a ve schránce našel vzkaz od bývalé majitelky. Šťastné a veselé Vánoce 2004. Připadá mu to žertovné a tak jí napíše, jestli si náhodou trochu neplete roky. Dvojice brzy zjistí, že jejich dopisy procházejí jakousi časovou bariérou. Jsou od sebe vzdáleni dva roky a nikdo nedokáže vysvětlit proč (normální člověk by se zeptal pošťáka, ale na to se tu nehraje ;). S psaním nicméně nepřestanou a začíná se mezi nimi formovat romantický vztah. Dokáží však překonat onu časovou propast?
Určitě ano (ostatně sami to vidíte na obrázku ;). Pokud byste chtěli hollywoodské scenáristy podrbat za ušima, že zas jednou přišli na něco originálního, zapomeňte na to a sežeňte si korejský Il Mare... to není tuňák, ale romantická předloha, která činí z Lake House jen prachsprostý remake. Možná bych měl nějaké to nadšení pro západní zpracování (tím spíš, že jsem korejský originál zatím neviděl), ale obsadit do hlavních rolí Keanu Reevese a Sandru Bullock? Z toho sám pro sebe chemii nevykřesám, protože Sandra mi příliš "nejede" a draft argentinského režiséra Alejandra Agrestiho jen naznačuje, že Hollywood si s tímhle remakem nechtěl příliš špinit ruce. Jo, kdyby se tahle herecká dvojka chtěla znovu posadit do autobusu a natočit Speed 3, to by bylo jiné kafe. Zatím se holt musíme spokojit s remaky asijských pecek a trpělivě doufat, že alespoň někdo trefí hřebíček na hlavičku.

TRAILERY

FOTOGALERIE

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se