Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Dredd | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 21.09.2012
CZ premiéra: nestanovena
režie: Pete Travis
hrají: Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey, Jason Cope

Dredd: Blu-ray trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Rychlopalný béčkový náhul. Doufali jsme v něj, dostali jsme ho, a za necelé dva měsíce se dokonce objeví na oficiálních českých nosičích. Dredd nabídl přesně to, co slibovala jeho dosud jediná upoutávka, a byl zatraceně stylovým rozptýlením v roce, ve kterém se urodilo hned několik mile krvavých žánrovek. Tu nejcomicsovější z nich znovu představuje blůčkový trailer, který v šedesáti sekundách stručně shrne všechny argumenty, proč byste cool reinkarnaci pana helmy neměli minout. Tuna řízné akce, charismatická Urbanova brada, přesné podání drsňáckých replik... zkrátka čirá soudcovská radost, o které už teď vím, že si ji někdy v budoucnu vpálím znova. A pak pro jistotu ještě jednou. Věčná škoda, že jsme přišli o možnost okusit dreddovské 3D na velkém plátně. O to víc se snad pořádalo domácích projekcí, při kterých se pilo pokaždé, když Dredd někoho zabil nebo vyhlásil. Do půl hodinky komplet vymeteno...

Dredd: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Je zákon... a je konečně zpátky! Soudce Dredd se ve filmovém světě rovná Sylvester Stallone s obří helmou. Pete Travis, režisér našláplého thrilleru Úhel pohledu, nám ho ale hodlá představit znovu. S bradou Karla Urbana, barákovou zápletkou ala The Raid a kupou zpomalovaček, která přichází i s šikovným drogovým vysvětlením. A pokud nečekáte nějakou žánrovou špičku, zatím to vypadá hodně fajn. Příslib béčkového sci-fi výplachu za 45 mega, v němž se bude hodně střílet a málo mluvit, totiž první upoutávka přináší bezezbytku. Navíc je tu řízný střih, příjemně neotřelý hudební podkres a především Urban, jehož série cheesy one-linerů prakticky nebere konce. Snad z toho nakonec bude další Útěk z MS-1, a ne další Punisher: War Zone.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace