Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
DOA: Na život a na smrt | DOA: Dead or Alive | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.06.2007
CZ premiéra: nestanovena
režie: Corey Yuen
hrají: Jaime Pressly, Holly Valance, Devon Aoki, Sarah Carter, Ngai Sing, Kane Kosugi

DOA: Na život a na smrt: DVD


ikona
k0C0UR
 

Jsou hot, jsou sexy a když je budete štvát, rozmixují vám sérií přesně mířených kopů obličej k nepoznání. Mimochodem, už jsem říkal, že jsou hot a sexy? Je třeba pečlivě tahle slůvka zdůraznit, protože DOA: Na život a na smrt není o ničem jiném. Parta pěkných holek se kope do zátylku – většinou s nabušenými chlapíky či mnohonásobně větší přesilou -, hraje do toho nářezová hudba a občas se to zpomalí, abyste si mohli vychutnat ty jemné pohybové nuance. Pokud hledáte scénář, pravděpodobně tím promarníte zbytek života, protože nic takového tu není. Stačí základní premisa o bojovém turnaji, ošklivém pánovi, který ho organizuje, má určitě vedlejší úmysly a hraje ho Eric Roberts. Pak už nastupuje „dobro“ v šílených úvodních kreacích a naprosto nehorázným způsobem vymývá svému divákovi hlavu.
Pokud jsem někdy o nějakém filmu řekl, že je to prototyp zábavy bez mozku, sesouvám ho tímto z trůnu a nasazuji na něj DOA: Na život a na smrt. Film, který můžete nenávidět i milovat ze stejného důvodu – že se v něm v podstatě nic neděje, že je hloupý až na půdu a v podstatě se v něm jen pár lidí pere a vypadá to efektně. Taková reklama na pánské časopisy, jen v mnohem delší stopáži a s trochou humoru navíc. A že si z něj po pár minutách nebudete nic pamatovat? O to tu přece vůbec nešlo. Pokud jste na hodinu a půl vypnuli, splnil přesně ten účel, s jakým k vám na DVD placce přišel (6/10).
Pokud byste se rádi dozvěděli více o videoherních kořenech filmu, o problémech s jeho adaptací a dalších zajímavostech, tvůrci to nechávají čistě na vašem brouzdání internetovými zdroji: v bonusových materiálech zanechávají jen trailer.
A mimochodem, dabing je docela fajn.

Obraz: 2,35:1
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - anglicky, česky
Titulky: české
Cena: 399,-
K mání od: 19. 6. 2007

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace