Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Deuce Bigalow: Evropský gigolo | Deuce Bigalow: European gigolo | 2005
csfd  imdb
US premiéra: 12.08.2005
CZ premiéra: nestanovena
režie: Mike Bigelow
hrají: Rob Schneider, Eddie Griffin, Til Schweiger

Deuce Bigalow: Evropský gigolo: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Deuce Bigalow je zpátky! A pokud se ptáte, zda je to dobře, pak není. Všechno, co bývalo na Schneiderovi v prvním traileru špatné, je teď ještě asi dvakrát horší. Zmagoření delfíni, babča řvoucí nesmysly o Americe a inkasující ránu cihlou do hlavy, hip-hopová loď poskakující po řece, Schneider převlečený za dítě a spousta tekutin šplíchajících na všechny světové strany... V rytmu American Idiot od Green Day. Pokud tohle někdo dokáže nazvat zábavou, rád si s ním zajdu na pivo a vysvětlím mu pár věcí o životě ;). Schneider je prostě Schneider. Většina lidí ho nesnáší, ale pár z nich ho miluje až za hrob (řekněme takových 10) a proto i dnes vznikají podobné šaškárny, které byly naprostou out už někdy přes deseti lety. Občas se zaplatí, občas ne, ale tohohle klauna to neunaví a jede ve své zběsilé produkci dál. Ušetřete nás, drazí producenti a režiséři, a nechte tohoto komika jen občas přicmrdnout v nějaké Sandlerovce. Těch pár vteřin či minut prostoru je na něj tak akorát, většinou má alespoň trochu styl a hlášky psané na tělo a divák pod tíhou jeho rozbředlých obličejů a nesmyslných opiček neutíká po deseti minutách na toaletu. Děkujeme pěkně ;).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Deuce Bigalow: Evropský gigolo: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Vygenerovat v popisu traileru tisíc znaků textu se občas může zdát neuvěřitelně těžké, zvlášť když před sebou máte komedii ve Schneiderově stylu. Jedno klišé předbíhá druhé, ale přesto vás ukázka znovu šokuje, protože co se tady děje, to už vážně přesahuje všechny meze. To že Eddie Griffin bojuje s kočkou, zakousnutou do jeho rozkroku, to by se dalo považovat za standardní situaci, ale až uvidíte, kdo všechno si Deuce najímá a co s ním pak dělá, začnete přemýšlet nad tím, co Rob Schneider při psaní hulil. Extrémní a ujeté bohužel ne vždycky znamená vtipné a v tomhle případě se zmíněné vlastnosti nekryjí vůbec, takže se absolvování ukázky stává utrpením, které bych podruhé nezakusil ani kvůli bobříkovi odvahy. A co je na tom nejhorší? Jednička byla stejně hloupá, nechutná a primitivní a stejně na ní přišlo dost lidí. Bojovat proti tomuhle odpadu je marné, takže ho neuklízejte, neochutnávejte, prostě si nasaďte roušku a proběhněte kolem tou nejvyšší možnou rychlostí. A kdo neposlechne, ten najde jednoho krásného rána u záchodové místy naštvanou kočku. Následky si domyslete. ;)

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace