Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Děti Nagana | 2023
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 22.02.2023
režie: Dan Pánek
hrají: Hynek Čermák, Klára Issová, Pavel Batěk, Simona Babčáková, Dominik Hašek

Děti Nagana: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Tohle vypadá až na nečekaně sympatické dětské dobrodružství. Upoutávka na tuto rodinnou podívanou totiž hezky kombinuje vzpomínky na Nagano a doby naší zlaté hokejové éry s příjemným příběhem malých capartů, kteří by chtěli být jako jejich idolové na bruslích. Jen jim to moc nejde. Trailer to pak prodává správně sympatickou formou, v níž zatím hezky fungují propriety dětských filmů i několik „naganských" pomrknutích či to správné hokejové srdíčko. A překvapivě zatím nevadí ani malé obsazení, jemuž navíc bude evidentně hodně pomáhat i sympaťák Hynek Čermák. Jen ten vizuál vypadá na můj vkus v některých pasážích trochu televizně. Jinak to ale prozatím vypadá jako ideální film pro nostalgické rodiče i sportu holdující omladinu. Fajn trailer na snad fajn film.

Děti Nagana: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

To bude slávy! 22. února 2023 to bude přesně čtvrt století od nejhvězdnější hodiny českého sportu a Dominik Hašek chystá speciální oslavu. Stal se totiž věrozvěstem a jedním z epizodních herců nového domácího rodinného filmu Děti Nagana. Což je - přiznejme si - jeden z nejbitějších žánrů naší kinematografie, protože se od časů Jak vytrhnout velrybě stoličku, Bota jménem Melichar a Páni kluci skoro nedočkal na filmovém plátně důstojných následníků. Čest výjimkám! Režisér, scenárista a motor tohohle projektu Dan Pánek se to pokusí změnit a my mu po fajnovém teaseru můžeme fandit - a hlavně doufat, že si všechny ty nejlíbivější záběry nenechal jen do první ukázky (místy to vypadá opravdu světově a v prvním plánu lze cítit až Stranger Things vibes) a bude to celé dobře táhnout i v celovečerním formátu. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace