Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Creed III | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.03.2023
CZ premiéra: 02.03.2023
režie: Michael B. Jordan
hrají: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors, Phylicia Rashad

Creed III: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Dobrý to je, ale něco mi furt chybí. Počkat, už vím. Jo, je to sakra Rocky. Tahle série pro mě začíná a končí Rockym, jakkoli mě postava Adonise baví a respektuju ji, pořád jsme ve světě Rockyho, a nemít tady Stallonea aspoň coby mentora nebo camea, to je prostě průšvih, který ani tahle jinak snaživá upoutávka s dobrou gradací, fajn hudbou a démonickým Majorsem příliš nezachraňuje. Navíc se jedná o devátý film v sérii, většinu toho, co se tam děje, už jsme viděli mnohokrát v minulosti, dokonce i v jiných boxerských filmech či dramatech ze světa bojových sportů, čili po stránce nějakých emocí mám pocit, že mě trailer vůbec neoslovil. A jak říkám, může to být dáno tím, že už prostě vím co a jak, zároveň to ale může být tím, že střih nemá ten správný říz, a že si někdo s materiálem dostatečně nevyhrál. Jsou to tedy 4*, ale s těma nejodřenějšíma ušima, co si za dlouhou dobu pamatuju. 

Creed III: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Poprvé bez Sylvestera Stalloneho, ale jeho duch je přítomen všude, kam se podíváš. Snad až příliš. Creed se totiž zřekl svého duchovního otce a ten je celkem pochopitelně uražen, natolik slepě ale kráčí ve šlépějích Rockyho, až je to napováženou. Vidíme tu scény jak z jedničky i dvojky, chytlavou tréninkovou montáž, kterou nejpůsobivěji vystřihla čtyřka, a příběhové vzorce snad rovnou okoukané z trojky a pětky. Už chybí jen Rockyho kajícný návrat z šestky a bylo by to komplet... Creed samozřejmě bude i samotným Michaelem B. Jordanem hezky současně nasnímán a svoje místo na slunci si najde nejen díky těm sympatickým horám svalů v hlavních rolích, ale když už se prodává komplet děj v traileru, čekal bych tam alespoň náznaky inovace a něčeho vlastního, a ne jen trochu roztahanou klasiku. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace