Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Čas | Old | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.07.2021
CZ premiéra: 22.07.2021
režie: M. Night Shyamalan
hrají: Gael Garcia Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Rufus Sewell

Čas: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

M. Night Shyamalan už párkrát dokázal, že pracuje nejlíp, když od něj nikdo nic nečeká. Což po tom fiasku se Skleněným není zase tak těžké. V případě jeho novinky Old je ale přece jen celkem náročné, abychom nebyli alespoň trochu zvědaví. Tenhle plážový horor, kde lidé stárnou rychleji, než je zdrávo, totiž působí dost neotřele, má zajímavé herecké obsazení, a v zásadě jednoduchý koncept zatím v obou trailerech ždímě relativně bez problému. Bonusem je rozhodně už jen to, že se svým dalším filmem Shyamalan nezkouší žádné přehnaně ambiciózní divy, ale místo toho jej zasadil na jednu pláž, celé to pojal dost komorně a zbytek nechává na divácké představivosti. Bude to fungovat v celovečerní stopáži? Těžko říct, u tohohle režiséra nikdy nevíte, kdyby ale jo, byli bychom určitě radši. Tenhle trailer ale šlape víceméně na jedničku, a to mi zatím stačí.

Čas: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Těžko soudit, přece jen jsme dostali jen třicet vteřin nijak extra výbušného natož odhalujícího materiálu, navíc se jedná o originální film (inspirovaný francouzským komiksem), takže se zkrátka není čeho chytat. Přesto má ale první ukázka na Old or režírujícího Shyamalana něco do sebe. Je tu na malé intenzivní ploše představena tajemná pláž, neokoukané obsazení (cenim si toho Bernala v hlavní roli) i pár hororových výjevů, který by nemusely děsit tím standardním lekačkovým způsobem, ale spíš ve stylu moderních hororů á la Neviditelný či Uteč. Jako teaserové lákadlo to zkrátka v rámci mezí funguje, i když bych si dokázal představit i údernější montáž. Tak snad si slavný režisér vybere tentokrát zase světlejší chvilku, fiasko v podobě Skleněného mám bohužel ještě stále živě v hlavě.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace