O FILMU
Režisér Rupert Wyatt natočil Zrození Planety opic, pak o něm ale nebylo moc slyšet a drama Gambler skoro nikdo neviděl. Teď ale chystá další ambiciózní sci-fi. Jeho Captive State se bude odehrávat v Chicagu deset let poté, co Zemi napadli mimozemšťané. Lidstvo přežilo, ale prohrálo, návštěvníci z vesmíru však neměli v plánu obyvatele Země vybít, nýbrž ovládnout. Chicago a jeho obyvatelé tak žijí víceméně podobné životy jako dřív, jen pod dohledem přísné mimozemské diktatury. A film se bude zabývat lidmi, kteří proti okupantům bojují, ale i těmi, kteří se rozhodli v zájmu svého pohodlí postavit na jejich stranu. Mohl by z toho být zajímavý film a casting je sice bez hvězd, ale pár zajímavých jmen v něm stoprocentně je.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 44Den odhalení: Recenze 14Zmrzlinář: Trailer 12Sláva: V.I.M. 11Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem

