Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Boží ruka | The Hand of God | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.12.2021
CZ premiéra: 15.12.2021
režie: Paolo Sorrentino
hrají: Toni Servillo, Lino Musella, Alfonso Perugini, Ľubomír Mišák

Boží ruka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Paolo Sorrentino ve své plné kráse a se vším, co od něj fanoušci chtějí vidět. Podmanivé záběry, vtahující atmosféra, tklivá hudba a do toho v hlavní roli italský klon Timothéeho Chalameta. To vše viditelně v dosti osobním a poutavém příběhu o ztrátě a dospívání. Ano, tohle zkrátka vypadá na Sorrentinův příchod na Netflix v plné síle, se všemi známými proprietami i prověřenými tvářemi. Správně pomalé tempo traileru a melancholický feeling pak dávají hezky vyniknout jednotlivým výtečným obrazům i neselhávajícím italským kulisám. Budou stejně okouzleni i kritici a akademici? Něco mi říká, že v tomhle případě má Netflix šanci na úspěch sakra velkou.

Boží ruka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Než jsem k Sorrentinovi dorostl, tak jsem z něj vyrostl - takže nějakou nadšenou třepavku nad jeho novým bijákem necítím. Ale myslím si, že je skvělé, že Netflix dal prostor právě jemu a že jeho nový snímek naservíruje v rámci tradičního podzimního snad-i-oscarového sběru pěkně intenzivně napříč celým světem. Vizuálně to vypadá totiž zase neskutečně, což výsostně prodá právě tenhle atmosférický klip teaserovitého typu. Fandové Sorrentina najdou všechno na svém místě: fantastické obrazy, vtahující hudbu, italské retro kulisy i Toniho Servilla, takže můžou v předstihu vrnět blahem. Já jsem rád, že Netflix dál podporuje velké autory a že na podzim nabídne zjevně víc zajímavých filmů než za poslední půlrok. A možná přijde i Diego Maradona...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace