Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Boy Kills World | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.04.2024
CZ premiéra: 25.04.2024
režie: Moritz Mohr
hrají: Bill Skarsgård, Yayan Ruhian, Andrew Koji, Sharlto Copley, Famke Janssen

Boy Kills World: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Tenhle akční nářez promítáme v exkluzivní předpremiéře v kině Aero už v neděli 21.dubna! Doražte!

S takovým matrošem se ty trailery musí stříhat jedna radost. Hluchoněmý mstitel se toho nebojí, šlape na plyn od začátku do konce a já podobně frenetické akční nálože můžu klidně častěji než v průměru třikrát za rok, takže sem s tím. Menší výtku bych však měl. Premiéra se blíží, pár nadšených kritiků už dostatečně hlasitě zajásalo a tím pádem bylo publiku nutné nabídnout co nejvíce extatických krvavých prostřihů a zamachrovat s nějakým tím slavným jménem (všichni už prohoha ví, že dozoroval producent Sam Raimi). Chápu, dělají to skoro všichni, nervozita je pár týdnů před startem v kinech vždycky veliká, ale spolu se znovu příliš častým voice-overem to potenciálně snad až pětihvězdičkový trailer zbytečně rozkouskovalo. Už teď každopádně vyřazuji nabušeného Billa z úzké kolonky „klaun a záporák“ a jeho nemluvného sympaťáka s pifkou řadím na třetí místo v mé soukromé topce klanu Skarsgardů (Stellan a Saša pořád nej). Nezbývá než dodat, že se potkáme v kině a pokud jste stejně nedočkaví jako já, jistě nepohrdnete pozvánkou na výše uvedenou předpremiéru.

Boy Kills World: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ten voice-over na mě úplně nefunguje a je trochu cringe. Ale materiál je pořád parádní. A když jsou první ohlasy celkem vlídné, můžu se topit v naději, že nás čeká akční oddychovka, která kicks some ass! Něco jako Kick-Ass. Ne, vážně to vypadá, že jako rozjívená akční popcornovka utržená ze řetězu, v níž si produkující Sam Raimi zařídil vlastní uvolněnou vaughnovku, by to mohlo zafungovat. Asi ne v pokladnách kin, ale mezi fandy tohohle typu filmů snad ano. IMDb rating 6.7 z 10 nasbíraný díky projekcím v Torontu sice nevěstí nějaký žánrový přelom, ale Bill Skarsgård tu maká parádně a okolo něj je, zdá se, rozeseto dost stylových i zábavných atrakcí, které by tenhle projekt měly dotáhnout k divácké spokojenosti. Sice tu taky vidím trochu nepodojený trailerový potenciál, kdy jsme mohli dostat klidně šlehu za pětikvalt, ale mnohem zásadnější je ta přetrvávající vyhlídka na efektní popcornový nářez! 

Boy Kills World: Promo Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Vyhlížet každoročně alespoň jeden film z ranku Johna Wicka, Atomové Blondýny, famózního Nikdo (pro nás starší a pokročilé), nebo vánoční Šílené noci (pro nás věčné děti, co věří na Ježíška) patří k mým oblíbeným aktivitám. A stejně jako rybář, co čeká nekonečné hodiny na břehu řeky, i já jsem se letos dočkal. Boy Kills World v produkci Sama Raimiho má brutality na rozdávání, ale nabídne i žiletkově ostrý vizuál, hravé dialogové výměny a epesní bitky, v nichž září Bill Skarsgard. Kdyby si sundal triko ve čtvrtém Wickovi, asi by ten finální souboj vypadal jinak. Tady jako hluchoněmé torpédo krájí záporáky na kusy pod dozorem lidí z Raidu a hollywoodské kaskadérské elity. Jestli se vám tyhle akční jednohubky ještě nepřejedly a nemáte dost ani metakomentářů a pomrkávání do kamery (či otevřeného parodování trailerových schémat), nechte si chutnat a přineste si radši dost ubrousků, protože ten steak je mimořádně krvavý.

Boy Kills World: Concept Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Takhle se láká na akční flák! Výsledek uzříte zde v profilu o několik centimetrů výše a je samozřejmě zcela kulervoucí, v tomhle případě máme ale tu výjimečnou možnost užít si i koncept trailer, který investorům, producentům i studiím mohl prodávat tvůrčí záměr dávno před první klapkou a samozřejmě i předtím, než švédský představitel Pennywise Bill Skarsgård odhodil tričko a začal předvádět své břišáky. I pěsti. Concept trailer má samozřejmě velkou výhodu v nabušené hudební opoře od Queen (v téhle fázi na ni asi nemusela být vyclearována práva), ale ta energie a sebejistota v tom, co bude chtít říct, jakým způsobem a s jakou hrvaostí i elánem do toho vlítne, prostě báječně baví i v téhle upoutávce. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace