Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bod obnovy | 2023
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 21.09.2023
režie: Robert Hloz
hrají: Andrea Mohylová, Matěj Hádek, Václav Neužil ml., Milan Ondrík, Karel Dobrý

Bod obnovy: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Malinko slabší než první trailer, ale pořád výjimečné. Nadesignované je to perfektně a upoutávka vás zvládne hravě vtáhnout do sebevědomé, na české poměry naprosto neskutečné sci-fi vize. Kulisy jsou naprosto přesvědčivé a i čeští herci do nich vizuálně zapadnou jako ulití. Jistě, určitý problém nastane, když promluví, to vám ten dokonale západní zážitek najednou malinko naruší, ale i tak jde o exkluzivní trailerový materiál. Dokreslovačky budov jsou na všech výjevech samozřejmě nejvíc kulervoucí - v jednom záběru dokonce uzříte konečně postavenou Kaplického chobotnici! - tak nezbývá než doufat, že film (navzdory lehce ubrblaným prvním reakcím) naplno obstojí i v celovečerním podání.

Kolegové probírali Bod obnovy v MZ Live od 48:42:

Bod obnovy: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

O tomhle ambiciózním, leč rozpočtově nepřestřeleném sci-fi se v českých kuloárech špitá skoro celou dekádu. Navzdory opakovaným patáliím s financováním se kamery přeci jen rozjely a my teď můžeme mlsat. Vypadá to totiž parádně! Za teaserem zjevně stojí moudří a šikovní lidé, kteří ví, jak v roce 2023 lákat na světově vyhlížející biják, jak s využitím hudby, za kterou se nemusí platit miliony, a přesto jí každý zná a zní cool, tak hlavně obrazy, které v duchu hesla future is now (viz filmy jako Kód 46 nebo Upgrade) na maximum těží důvtipně zvolenou architekturu, styl svícení, scénografii i trikovou výpomoc. Tak aby to nestálo miliardu, a přesto jsme se mohli kochat hutnou sci-fi atmosférou. Tahle ukázka se jeví kurevsky nečesky v tom nejlepším slova smyslu a nám nezbývá než doufat a držet palce, že film nezhasne a udrží parádní atmosféru, napětí i vysoké vizuální parametry i v celovečerním formátu. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace