Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bitva u Midway | Midway | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.11.2019
CZ premiéra: 07.11.2019
režie: Roland Emmerich
hrají: Patrick Wilson, Dennis Quaid, Luke Evans, Aaron Eckhart, Mandy Moore

Bitva u Midway: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jasně, jasně, ty triky ani zdaleka nejsou stoprocentní, ale... přesně tohle chci vidět od Rolanda Emmericha! Milovník filmové destrukce se v první traileru držel zpátky a začínalo to vypadat, že bude Midway komorní válečná žánrovka s pár většími scénami. Dva měsíce před premiérou se ale vyložily na stůl všechny trumfy a je to přesně ten popcornově přepálený biják, který se dal čekat. Hollywood už tyhle patriotické blockbustery dávno nezkouší - Emmerichovi zkrátka ujel vlak. Možná proto je ale Midway tak příjemným old schoolem, jenž zatím kazí snad jen podivně splácané obsazení. Sekat Mandy Moore a Eda Skreina vedle Woodyho Harrelsona mi prostě přijde dost nahodilé (a zároveň bych chtěl zdůraznit, že tu netuším kdovíjakou pecku). Radost z toho, že se Emmerich zase jednou pořádně vyblbne, mi to ale doteď nesebralo.

Bitva u Midway: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Krásný důkaz toho, jak jsou digitální efekty vlastně pořád a pořád horší. Paradoxně. Protože jsou dostupnější, řeší se jimi každý záběr, a pak se v nich topí celé filmy. A topí se i v jejich nedomrlosti. Je vlastně směšné, že dvě dekády po Pearl Harbor přijde Bayův konkurent Roland Emmerich se záběry, které vypadají jako o level horší kopírka. Sice to zkouší ještě víc velikášsky a vlastně točí Pearl Harbor na druhou, ne-li na třetí, ale efekt se jaksi nedostavuje, spíš rozpaky z nekočírované megalomanie, která už ale nemá kýžený efekt: Už vám prostě neurve hlavu jako v době Dne nezávislosti, ačkoliv jsou těch letadýlek tisíce. Smrdí to popcornem, ale stejně tak i neosobní trikovou přeplácaností, v níž vás vlastně reálně nezajímá ani jedna postava. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace