Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Bez kalhot XXL | Magic Mike XXL | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.07.2015
CZ premiéra: 16.07.2015
režie: Gregory Jacobs
hrají: Channing Tatum, Amber Heard, Joe Manganiello, Matt Bomer, Elizabeth Banks

Bez kalhot XXL: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Takhle to má vypadat. Pokračování Bez kalhot nikdy neznělo jako zásadně dobrý nápad, nový trailer je ale velmi přesvědčivý. Statní borci se opět promenádují v omamném vizuálu, Channing obráží nové kluby a sem tam se objeví i chutné dámské masíčko… proč ne. Všechno je zkrátka přesně na svém místě a vlastně nevidím moc důvodů, proč by to nemělo vyjít i podruhé. Trailer je sice zbytečně dlouhý, ale alespoň si chvíli hraje s divákem, za což se vždycky připisují body navíc. Takže ve finále čtyři hvězdy za svědomitě sestříhanou upoutávku, která by měla účinně rozvibrovat celou cílovku. O co, že nakonec dojde i na trojku…

Bez kalhot XXL: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Že by prodej nábytku zase tolik nevynášel? Chudák Channing se vydává vstříc světlé podnikatelské budoucnosti, na svůj taneční talent ale nezapomněl. Místo zápolení s Ikeou se tak po nocích vrtí v dílně a pomalu se chystá zpět na prkna, která znamenají hodně vřeštících dívek. Není divu, že nám pomalu roste v akční hvězdu. Takovou kontrolu nad svaly Arnold nikdy neměl a ukázat vymakanou hruď už dneska nestačí. Musíte s ní taky něco umět, což teaser Bez kalhot XXL prodává s adekvátně živelnou vervou. Zatím tu sice chybí dějové záblesky, které by do kina přitáhly i pánské publikum. Jako vnadidlo na dámy, které moc důvodů ke kinojízdám nemají, je ale tenhle rozjezd plně přijatelný.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace