Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Beetlejuice Beetlejuice | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.09.2024
CZ premiéra: 05.09.2024
režie: Tim Burton
hrají: Michael Keaton, Winona Ryder, Jenna Ortega, Monica Bellucci, Justin Theroux

Beetlejuice Beetlejuice: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Se mnou to má Burton holt těžký. Nikdy jsem na jeho tvorbě až na výjimky (Batmani, Velká ryba) neujížděl a zrovna původní Beetlejuice mě svojí slávou míjí dodnes. A soudě dle ukázek na dvojku to asi bude případ i tohohle sequelu. Ten má sice solidní obsazení, ale bokem toho mi to přijde jako divná variace na Addamsovu rodinu akorát s výrazným ubráním na té všudypřítomné gotice a morbidnosti. Nepřesvědčil mě zatím ani materiál, ani nastíněná zápletka, dokonce ani ten Keaton, který si to zjevně dost užívá, mě tady vůbec nebere. Ale klidně to může být jen můj problém, jak říkám, většinou mi Burton v tomhle módu nesedí tolik, jako většině populace, takže třeba se druhý Beetlejuice sveze na popularitě originálu a taky hvězdičce Wednesday Jenně Ortega. Osobně bych si na to ale asi nevsadil.

Beetlejuice Beetlejuice: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Jokolo

Michael Keaton tvrdí, že při natáčení pokračování Beetlejuice si užil spoustu srandy. To zní sice náramně a tyhle řečičky jsou marketingově vždycky sympatické a úsměvné. Spíš než to, jak moc se Keaton na place plácal do stehen, nás ale zajímá, jestli Burton dokáže zopakovat úspěch svého mixu rodinné komedie a hororu z osmdesátek. Od premiéry prvního snímku uplynulo již 35 let, první ukázka proto logicky brnká hlavně na nostalgickou strunu, když vrací do hry Winonu Ryder a Catherine O'Hara, a vše ozvláštňuje Burtonovou novou oblíbenkyní z Wednesday Jennou Ortegou. Nakonec se samozřejmě musí zjevit i nemrtvý Beetlejuice. Tyhle návraty mohou dopadnout všelijak, ať už totálním provarem, nebo povedenou poctou původnímu filmu. Stejně tak znovu režírující Tim Burton si umí vybrat slabší chvilky. Tak doufejme, že Keaton nebude jediný, kdo se filmem zabavil.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace