Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Backstage | 2018
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 07.06.2018
režie: Andrea Sedláčková
hrají: Ondrej Hraška, Mária Havranová, Ondrej Antálek, Roman Luknár, Kryštof Hádek

Backstage: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Vždycky je trochu směšné a zároveň smutné sledovat, když si naši filmaři zkouší hrát na Hollywood. Naštěstí to vypadá, že Backstage neskončí jako domácí pokus o akční hit Nahota na prodej, že bych to ale musel vidět, to taky říct nemůžu. Taneční filmy jsou obvykle úplně blbé a jde jen o to, jak moc hezky vypadají. Tohle blbě působí už z upoutávky a ty taneční momenty jsou možná fajn, ale na první ligu ani zdaleka nemají. Takže moc nevím. Snaha se cení, stejně jako fakt, že tvůrci mají evidentně nakoukaný žánr a vědí, co v něm má být, kde to není potřeba zbytečně komplikovat a že naivita a pitomost se u tanečního žánru do značné míry odpouští. Ale pořád to vypadá až příliš „česko-slovensky“ na to, aby to mohlo obstát v zahraniční konkurenci. Vlastně moc nevím, proč na to posílat kohokoliv, kdo není fanda podobných věcí. Ale za Bena Cristovaa v kostýmu popeláře tomu tu třetí hvězdu přihodím. 

Backstage: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Deset let po civilizovaném světě dorazila i k nám móda tanečních filmů. Což zní jako průser, ale podle traileru nevypadá. Do tohohle dance-flicku, který jde v lokálním měřítku ve stopách sérií Let´s Dance a Stomp the Yard, se zapojilo zjevně hodně lidí, kteří ví, co hýbe dnešní hudební scénou, takže materiál nepůsobí v prvním klipovém lákadlu směšně. Pozornost na sociálních sítích určitě zvládnou vzbudit jména jako Benny Cristo, Filip Jankovič nebo v ukázce frázující Orion. Na druhou stranu nic kulervoucího v teaseru nenajdete, takže je otázka, jestli se nebude opakovat osud Nejsledovanějších, kdy skoro nikdo nezvedl zadek a nevydal se do kina, a zda mladé bude zajímat film, který místo nějakého nabroušeného zuřivého klipaře točí padesátiletá Andrea Sedláčková. Na ageistické a sexistické předsudky je ale času dost, třeba se zadaří a i v tomhle žánru dostaneme kousek, co bude mít alespoň parametry slovenské gangsterky Love. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace