Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Avengers: Infinity War | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.04.2018
CZ premiéra: 26.04.2018
režie: Anthony Russo, Joe Russo
hrají: Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Josh Brolin

Avengers: Infinity War: Blu-ray trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Na blůčkové trailery už se v Hollywoodu dost kašle, Marvel ale pořád ještě nerezignoval. Jeho modré disky sice nepatří k dlouhodobé "modré špičce", i tak ale potěší, že se někdo obtěžuje střihnout novou upoutávku a připomenout v ní výrazné momenty z úspěšného filmu. Nic víc tu nicméně nehledejte. Místo představování bonusů se nové promo soustředí na samotný release (v USA už zítra, u nás 5. září) a hlavně vám připomene, že byla tahle marvelovka nabitá až po strop a že jí další zhlédnutí zřejmě neublíží. Budete si Infinity War pořizovat domů? Anebo jste se po příchodu Netflixu na sběratelství vykašlali? Dejte vědět v diskuzi, moje polička už se každopádně třese nedočkavostí.

Avengers: Infinity War: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

V minutové televizní upoutávce se už jde přímo na věc. A akcentuje se jen válka. Ta je sice samozřejmě digitální snad v každém pixelu, ale i při té umělosti a megalomanském měřítku nelze tvrdit, že by šlo jen o fight špendlíkových hlaviček bez náznaku energie. Je to velkolepá, jaksepatří rytmizovaná a občas i vnitním nábojem pohlazená comicsová vřava, která i když se nezastavuje u jednotlivých hrdinů, zvládne jimi zaujmout - protože je známe líp než kdejakýho kámoše a jednou pózičkou se nám hravě připomenou v tom nejlepším světle. Takže když funguje i závěrečná wakandovská punch-line, dá se snadno těšit.

Avengers: Infinity War: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Za šest týdnů se nám to narodí, takže je potřeba šlapat na všechny pedály, aby celý svět věděl, proč vlastně vyrazit do kina. Nehraje se o nic jiného, než o osud celého vesmíru. Nebo jenom půlky? Jisté je, že Thanos může vymazat každého druhého žijícího tvora pouhým lusknutím prstu. Stačí když zkompletuje svojí rukavici, čemuž se budou snažit společnými silami zabránit nejen Avengers a Strážci Galaxie, ale i hrdinové rozházení někde mezi. Nová ukázka nabízí množství nového materiálu, včetně konfrontace Strážců a Avengers, což je popravdě něco, na co každý pravověrný geek čeká už několik let. Vyloženě WOW hlášku jsme tu zatím neobjevili, i když Star-Lord si bude s Tonym evidentně dobře rozumět, ale obrázky jsou silnější než tisíc slov. Konečně se vyřeší záhada kolem kamene ve Wakandě, Dr. Strange to zas schytá kvůli divnému jménu a Steve Rogers... Steve Rogers v závěrečné momentce předvede, že se jeho mirkodušínství nemůže postavit ani ten nejmocnější z protivníků. Je to paráda, pustíme si to ještě desetkrát, než z toho barevného kolotoče vystoupíme, a pak si půjdem na premiérou koupit nějaký stylový merch. MarvelZone out...

Avengers: Infinity War: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Kapitán má štíty. Dva. A vysouvací! I třicetrivteřinový spot za pět milionů dolarů dokáže potěšit, protože nabídne hned několik nových záběrů, které můžou Marvel nerdi dokolečka rozebírat. Ta slow-motion rozbíhačka vstříc nepřátelským šikům se pravděpodobně okouká dřív, než ji uvidíte na stříbrném plátně, ale dojem, že se chystá něco obrovského, ten studio až do kin bez problémů udrží. Konečně taky dostávají víc prostoru tváře ze Strážců Galaxie. Už se těšíme na další ukázky a první verbální šermovačku Star-Lorda a Tonyho Starka. Vypadá to, že se v Infinity War skutečně dočkáme všeho, po čem naše geekovské duše touží. Tak snad toho nebude až příliš, zatím pestrobarevná parta uhání na hype trainu čím dál tím rychleji.

Avengers: Infinity War: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Asi nejočekávanější letošní upoutávka je tady a... jo, fanoušci budou spokojení. Russoovi si drží karty u těla, takže neodhalili všechny postavy a navíc docela šetří akcí. První trailer Infinity War ale nemá za úkol vyspoilerovat celý film, nýbrž představit Thanose, vehnat Doctora Strange a Black Panthera po bok Avengers a vysvětlit, že se Strážci Galaxie opravdu blíží k Zemi. Nám jsou tyhle věci samozřejmě dávno jasné. Řadový divák si ale konečně dá všechno dohromady a začne se těšit na velkolepou událost, do níž očividně promluví i wakandská armáda. Nemůžu říct, že by mi to utrhlo hlavu. Silný čtyřhvězdičkový rozjezd je to ale bezesporu a teď už se může jen přitápět pod kotlem.

Avengers: Infinity War: Kinorip Comic-Con traileru


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Hodnocení a popisek asi dostane až HD verze.

 

 

Avengers: Infinity War: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

POUZE KINORIP!

A nic lepšího v brzké době nečekejte. Marvel tuhle koláž použil při oznámení třetích (a čtvrtých) Avengers a samozřejmě byla určena hlavně pro přítomné novináře a fanoušky. Její nahrávka ale rychle doputovala i na internet, takže se sbírkou hrdinných promluv a doslova jedním novým záběrem můžete pokochat i vy. Že je ten nový záběr vlastně docela "infarktový" a finální hrátky s logem taky? Ve chvíli, kdy už o přípravách Infinity War víte, jste v bezpečí. Před pár hodinami ale muselo být na marveláckém eventu dost (vítané) horko.

P. S.: Marvel tímhle teaserem definitivně potvrdil, že je Infinity Stone i v Lokiho holi z Avengers. Připočtěte si Tesseract, Aether z druhého Thora a Orb ze Strážců Galaxie a jsme na čtyřech ze šesti.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace