Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Armageddon | 1998
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Michael Bay
hrají: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Steve Buscemi

Armageddon: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Michael Bay a Jerry Bruckheimer na vrcholu své spolupráce. Ne že by výsledkem byl nejlepší letní blockbuster sezóny, ale určitě byl největší. A i z upoutávek, klipů (Aerosmith tehdy hráli do zemdlení) a krátkých televizních reklam stříkala popcornová kulervoucnost, protože Michael Bay vždy uměl monumentální podhledy jako nikdo jiný a nebylo mu blbé špikovat i seriózní politické momenty údernými citáty z Bible a dramatické události uzavírat cool one-linery. Poradce na hlášky je zatraceně cítit i z téhle upoutávky, v níž si připomenete lásku ke Stevu Buscemimu, a možná se podivíte, že tu vystupuje Owen Wilson a nemá žádný kredit. Je to každopádně ryzí velkofilmová podívaná se starosvětsky velikášským trailerem, který vám odvypráví vše podstatné i s tím, jak to všechno nakonec dopadne.

Nejlepší trailery historie promítáme na Trailer Night 17. srpna v kině Aero!  

Armageddon: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Trailer k Armageddonu mi dost připomíná minule uvedené Bad Boys – dost mu trvá než se pořádně rozjede a když už to udělá, hned zase skončí. Začínáme na tradiční civilní vlně, do které je zakomponováno milostné jiskření našich nejmladších hrdinů a tvůrci vám prostřednictvím prezidenta Thorntona povypráví, proč ten svět musí být vlastně spasen. Po krátké představovačce už se jde na věc. Trénink, nástup, trocha brekotu a vstříc vesmírným dálavám… Nebudete ušetřeni všech Bayovských trademarků, na které si jen vzpomenete a jako bonus na vás zhruba uprostřed čeká i ústřední téma ze Skály, které působí jako pomyslný předěl mezi konverzační a akční částí a možná trochu poopraví vaše choutky spláchnout tohle video navždy z disku. Protože teprve úderem druhé minuty se Bay pořádně probudí a naláduje divákovi na talíř to, na co čeká a pro co byl obdivovaný i nenáviděný režisér stvořen – akci. A nechybí samozřejmě ani prosebný výkřik tatínkovi, aby se vrátil zpátky domů… Pokud máte náladu, můžete se u tohohle mixu akce a přesládlé romantiky na ploše dvou a půl minut slušně pobavit. A pokud nemáte Armageddon rádi, je to přesně to polínko, na kterém si můžete přihrát svou kritickou polívčičku. Film totiž vystihuje ukázkově a odráží se v něm všechny klady i neduhy rozmáchlejší Bayovy produkce.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace