Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ant-Man | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.07.2015
CZ premiéra: 16.07.2015
režie: Peyton Reed
hrají: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Peña

Ant-Man: Blu-ray trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Marvelové to zkušeně dohrávají. Z Ant-Mana udělali uvolněnou konverzační oddychovku, protože jako nabušený akční origin by mravenčí start neobstál. A tuhle rozjívenou dikci dál drží a potvrzují i v rámci propagace Blu-raye. Navěšení výhod modrého disku na jednu z nejzábavnějších scének filmu je přístup veskrze originální a v podání Michaela Peñy, pro kterého je tenhle hispánský popleta nepochybně životní úlohou, znovu velmi milý. Na Ant-Mana už si dneska asi moc lidí nevzpomene. Tahle upoutávka ho ale připomíná v těch nejpříznivějších barvách.

Ant-Man: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

„Měli bychom zavolat Avengers!“ Ne, tentokrát nemusíte. Vůbec poprvé je upoutávka na mravenčího superhrdinu tak prďácká, že do kina vyloženě verbuje. Odpíchnutí od zasvěcovacího monologu Michaela Douglase tlačí do příběhu adekvátní „mytologii“, a pak se rozjíždí sympatický mix akce a humoru. Blockbuster postavený na vydatné porci nadsázky i comicsových atrakcí, jak to mají diváci od Marvelu rádi. Ne že by zmizely pochybnosti, ale pokud by se všechny příměsi povedlo umíchat způsobem, jaký naznačuje tenhle trailer, mělo by být o zábavu postaráno.

Ant-Man: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Celý film v kostce. A proto to možná funguje trochu líp, než jak to zabíralo v předchozích případech. V koncentrované podobě tu totiž dostanete klasický comicsový origin, jenž má všechny funkční ingredience těchhle báchorek o tom, jak se z obyčejného chlapíka stal geroj. Přerod působí líp, když se Paul Rudd ukazuje v růžovém polu, a pak se nechá verbovat mentorem Michaelem Douglasem - když se ňouma zapojuje do ambiciózního programu, je to výrazně poutavější, než když si má člověk padat na zadek před trikovými superhrdinskými eskapádami. Jen si říkám, čím nás může dostat film, když to s většinou odkrytých trumfů zabírá v traileru jen tak tak.

Ant-Man: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ne a ne a ne. Nerve to koule, ale nerve to ani křidýlka, tykadla a nožičky. Jenom to nudí. Upoutávky jsou profesionálně odvedenou marketingovou zakázkou, servírovaný materiál ale stojí za starou belu. Proč je to, sakra, tak strašně šedé? Proč to smrdí televizí na sto honů a nepřekvapí žádným vizuálním řešením? Proč triky zavání rutinérstvím Tima Storyho a celý Ant-Man aseptickým originem? No nejspíš proto, že takový i ve výsledku bude. Mrzí mě to, ale z videí mi zkrátka přijde, že tu nebaví ani vedlejší postavy, ani nestrhne akce, ani nezaujme příběh... prostě že se blíží marvelfail.

 

Ant-Man: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No není to moc oslnivá podívaná. Kevin Feige zrovna včera mluvil o tom, jak bude Ant-Man důležitým mostem mezi druhou a třetí fází marveláckého univerza. To je sice fajn zjištění, ale tohle má vážně konkurovat největším blockbusterům roku? Minule se mravenčí snažení tvářilo jako relativně osobitý a v rámci mezí civilní heist. Plnokrevný trailer ale odhaluje spíš velmi zaměnitelnou comicsovku, jejíž hrdina neumí nic jiného než shazovat svoje superhrdinské alter ego. Ano, Ant-Man zní blbě, to se řešilo už minule. Bohužel se z toho ale neždíme epická zábava z ranku Strážců galaxie, ale spíš v nevýrazný špiónský výplach, který nespasí ani humorná tečka s vláčkem. Tohle by Marvel mohlo regulérně bolet...

Ant-Man: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

No co vám budu vyprávět: Žádná hitparáda to není. Líbí se mi koncepce teaseru, to navázání na osud rodiny a monolog Michaela Douglase, který upoutávkou provází. Samotný obsah videa ale rozhodně nenadchne. Televizní vizuál, jak kdyby někdo zhmotňoval před dobrými dvaceti lety, pojetí kostýmu i poletuchy na hranici parodie (neříkám, že trapný, ale prostě výstřední) a k tomu Paul Rudd, v němž superhrdinu neuvidím nejspíš až do premiéry. Zavání to béčkovou odpovědí na marvelovky, ale přitom... Mňo, soudit budeme později, ať se pak nestydíme. Ale teaser rozhodně vysvětluje, proč se Ant-Man neobjevuje mezi našimi nejočekávanějšími filmy letošního roku.

 

 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (72)

Ant-Man: Testovací promo z Comic-Conu


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

LEPŠÍ KVALITU NEŽ KINORIP NEČEKEJTE

Možná si ještě pamatujete, že se na loňském Comic-Conu promítalo testovací promo Ant-Mana. Edgar Wright natočil pro Marvel krátkou scénu s mravenčím superhrdinou, která jeho filmu zajistila zelenou, a tehdy nedodělanou minutovou akci si mohli užít všichni přítomní. Na internet se ale nikdy nedostala (objevila se jen její kreslená předělávka od fanoušků), což se změnilo až dnes. Wright totiž na londýnské akci The Best of BUG představil trikově doladěnou verzi, a tentokrát už byli majitelé chytrých telefonů neomylní. Kinorip tudíž nezastavitelně brázdí internet, a nutno říct, že tudy určitě vede cesta. Kostým sice bude ještě potřebovat dost úprav. Marvelácký výlet do žánru špionážního thrilleru (prý něco jako první Mission: Impossible) už se ale nezdá být příliš nereálný a klidně by z toho mohl vypadnout velmi nápaditý comicsový akčňák. Ano, řada lidí to zřejmě neskousne. Vedle vikingského boha s magickým kladivem a superčlověka s hvězdou na čele se ale drobný hláškující darebák nemá vůbec čeho bát.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace