O FILMU
Berlín nebyl v roce 1940 asi zrovna příjemné místo k životu a pro lidi, co zrovna nefandili ideologii jednoho idiota se srandovním knírkem už vůbec ne. Otto a Anna Quangelovi nechtěli mít s válkou nic společného. Prostě žili, pracovali a doufali, že to celé brzy skončí. Pak ale dostali zprávu, že jejich syn v bojích padl. A rozhodli se, že toho mají dost. Přímo v srdci Německa tak nacistům vyrostli dva nepřátelé, kteří možná neměli vojenský výcvik ani vybavení, ale nechybělo jim odhodlání. A brzy tak Quangelovi měli na krku gestapo. Casting je celkem fajn a za kamerou sedí francouzský herec Vincent Perez, jenž s režií už nějaké ty zkušenosti má.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 19První dojmy: komiksovka Supergirl 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech

