Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ad Astra | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.09.2019
CZ premiéra: 19.09.2019
režie: James Gray
hrají: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, Ruth Negga, John Ortiz

Ad Astra: IMAX trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Jeden z nejočekávanějších film podzimu a sci-fi, o němž se velmi potichu říká, že by mohlo Brada Pitta dostat na Oscary, se představuje v IMAX traileru a dovede se prodat téměř dokonale. Každý záběr by šel vytípnout, vytisknout a zarámovat, průlety kolem planet, efektní pád i prosté putování vesmírem vypadají jednoduše nádherně. Dokonale funkční hudba je možná jednoduchá, ale graduje tak, že ve finále člověk prostě jen čumí, užívá si mrazení v zádech a ujišťuje se o tom, že tohle prostě musí vidět na tom největším plátně. Ale přeci jenom se mi někde vzadu v hlavě pořád ještě ozývá Interstellar, který to všechno dělal o malinký kousek lépe.  

Ad Astra: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Gravitace, Interstellar, Marťan, Příchozí, První člověk... a teď Ad Astra. Šnůra velkých podzimních sci-fi pokračuje už šestým rokem a je radost na to pohledět. Výlet na Měsíc s Bradem Pittem je audiovizuálním obžerstvím, které si zatím očividně šetří příběhové trumfy. Pro jednou je to však dobře, jelikož se tak film dostává do vzácné škatulky "moc nechápu, co se tam děje, ale vypadá to super a chci to vidět". Lovení popcornového diváctva samozřejmě bude dost těžké - jedna lunární honička a jeden pár z vesmíru blockbuster nedělají. My se ale můžeme jen nepokrytě těšit a nechat finanční strachy na studiovém domovu, kterým už je mimochodem Disney. Snad i tentokrát vytasí všechny marketingové páky!

 

Ad Astra: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je fascinující sledovat, jak se odpovědí na hi-tech výzvy při dobývání vesmíru skoro vždy stane to lidské v nás. V chladném vesmíru se prosazují emoce. Tentokrát se bude láska mezi tátou a jeho ratolestí rozehrávat čistě po mužské ose, to když se Brad Pitt vydá vstříc svému otci Tommy Lee Jonesovi. A i když to není podívaní blockbusterově napálená anebo vysokorozpočtová jako Interstellar, požitek z ní mít můžete. James Gray točí neokázalé, hloubavé filmy, takže je celkem logické, že nebude oslňovat trikovými atrakcemi (tady se asi nebude moct konkurovat Prometheům a Gravitacím), ale psychologií postav, atmosférou a idejemi roztroušenými po oběžných drahách snad ano. Gray nestihl upéct tenhle snímek do Cannes, my ho ale ze seznamu nejočekávanějších projektů roku nesundali... a na rozdíl třeba od Gemini Mana ani po prvním traileru nemusíme.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace