Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
A pak přišla láska... | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 01.12.2022
režie: Šimon Holý
hrají: Pavla Tomicová, Sara Venclovská, Tereza Hofová, Eliška Soukupová

A pak přišla láska...: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Vzhledem k filmu vlastně odpovídající trailerové poutání. Na první pohled se sice může zdát, že je skladba ukázky klasicky česky neuspořádaná, zároveň ale hezky vykresluje atmosféru samotného snímku i jeho autentičnost, šikovně dávkovaný humor či sílu jednotlivých scén (jízda v autě). A do toho ukazuje jednotlivé motivy od hledání sebe sama, přes tarot až po vykecávání na sociálních sítích. V neposlední řadě pak láká zejména na silné herecké výkony v čele s Pavlou Tomicovou, jejíž šance na Českého lva rozhodně nejsou malé. Ve výsledku pak možná upoutávka svým stylem úplně nestrhne, nesedne každému a třeba na pozitivních ohlasech (i když bych měl být potěšen) se mohlo dosti ubrat, zároveň ale vystihuje feeling malého českého filmu celkem obstojně.

A pak přišla láska...: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

Šimon Holý se po roce vrací do Varů. I po Zrcadlech ve tmě zůstává v prozkoumávání soudobé ženské duše, tentokrát se zaměřením na nekalé praktiky komerční ezoteriky. Z představeného teaseru není jasné, zdali půjde spíše o intimní vztahovku či sociálně-kritické drama – a dost možná dojde na protnutí obojího. Uhrančivá Tereza Hofová ztvárňuje šarlatánku, na jejíž praktiky zřejmě doplatí důvěřivá a nepříjemnými zkušenostmi s muži ošlehaná Pavla Tomicová. Oproti loňským Zrcadlům ve tmě vypadá tenhle ženský příběh o poznání méně stylizovaně a namísto černobílé kamery či propracované taneční choreografie láká na osudový propletenec matky, dcery a léčitelky. Na žádnou řachandu to tedy nevypadá, ale na další citlivý ponor Šimona Holého do rozdrásané feminity rozhodně ano. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace