
V KOSTCE
Jednoduchý příběh ve fascinujícím audiovizuálním hávu a s výraznou, leč nenásilnou náloží mentální potravy. Umravněný Malick vytvořil jeden ze svých nejsilnějších a nejsevřenějších filmů, což jeho fanoušci velmi ocení. A ti ostatní budou alespoň unuděni o něco méně než jindy.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Terrence Malick musí hvězdy nejspíš z placu vyhazovat. V jeho filmech chtějí hrát ta největší hollywoodská jména, teď ale dostal chuť na menší a evropštější projekt. Hrdinou Radegund bude rakouský voják Franz Jägerstätter, který odmítl bojovat na straně nacistů ve druhé světové válce a v roce 1943 za to skončil na popravišti. Ačkoliv se superhvězd nedočkáme, Michael Nyqvist není neznámé jméno a veterán Prochnow si taky svoje určitě odehraje.
TOP Diskuze
112Odyssea je největší držák roku a rychle pluje za miliardou 52Spider-Man: Zbrusu nový den: Recenze 44Triumfální Spider-Man demoluje kasovní rekordy a doráží na Avengers: Endgame! 67Téma: Spider-Man s Hollandem a Zendayou zaútočí na miliardy, kinaře čekají žně 26Spider-Man trhá rekordy! Zbrusu nový den přepisuje první historické tabulky 25První dojmy: Jak se povedla komiksovka Spider-Man: Zbrusu nový den? 19Jumanji: Velký útěk: Trailer 14Marvel představil nového Ghost Ridera a Black Panthera 276Odyssea: Recenze 13Víkendový výplach #892 o Rockym a Warcraftu




