Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
22 Jump Street | 2014
csfd  imdb
US premiéra: 13.06.2014
CZ premiéra: 10.07.2014
režie: Phil Lord, Chris Miller
hrají: Jonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube, Wyatt Russell, Jimmy Tatro

22 Jump Street: Necenzurovaný TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Giant Cube of Ice! 22 Jump Street se naposledy připomíná v krátké upoutávce, v níž není nouze o mlácení holek, růžové robertky a explodující vrtulníky. Hlavně ale dojde na geniální kancl, ve kterém zaslouženě sídlí nejnas*anější policejní kapitán poslední doby. Je to jen špička ledovce? To si pište. Hill s Tatumem totiž nic nenechávají náhodě a hodně materiálu prý vybalí až v kině. Připravte se tedy na spoustu překvápek, mimožánrových parodií a nápadité akce. Tohle je jen chutný rozjezd.

22 Jump Street: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Natěšenost je tak veliká, že už vlastně nemá kam stoupat. 22 Jump Street se i tentokrát okázale drží "vřískotově" parodického tónu, navíc ale přihazuje další střípky nabušené akce. Nový trailer tak záměrně evokuje Mizery 2, místo blockbusterového nářezu nás ale samozřejmě čeká podvratný buddy movie, který si bude dělat srandu z toho, jak moc druhé díly vykrádají ty první. Funguje to na jedničku a už tady se rodí památné hlášky ("My name is Jeff!"), takže opět plnotučná čtyřhvězdičková spokojenost.

22 Jump Street: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Celé tři minuty... ale dost úderné tři minuty. Bromance srandičky přecházejí v kompletní shrnuí děje, které ale tentokrát tak moc bolet nemusí. Mnohem důležitější je dialogový ping pong, který znovu funguje na výbornou a co chvíli se jeho aktéři trefí perfektní smečí do komediálního růžku. Sice zamrzí, že na akci se moc neláká (protože i když jedničce neměla zrovna opulentní bayovský audiovizuál, rozhodně obstála i v blockbusterové konkurenci) a i během plachtění na helikoptéře jak z Pravdivých lží se řeší granát v kalhotech Jonaha Hilla. Pokud ale film zvládne přes celou stopáž bavit takhle spolehlivě jako trailer, pak se není čeho obávat. 

22 Jump Street: Alternativní trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Phil Lord a Chris Miller jsou aktuálně za totální bohy, koneckonců proto je Warneři lanaří na dvojku Lego příběhu (která má schválenou premiéru v květnu 2017), aby to nedopadlo jako s dvojkou Zataženo, občas trakaře. S dvojkou Jump Streetu to takhle nedopadne, protože oba nesmírně kreativní tvůrci jsou tu zpátky i s Hillem, Tatumem a přidrzlou "kostkou ledu", a i když hoblují víceméně stejnou zápletku jako minule, jen v univerzitních podmínkách, je tu dost oprsklé a uvolněné zábavy na to, abychom se mohli cítit osvěženi. Trailer i bez sprosťáren rozveselí, účast v kině povinná.

22 Jump Street: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kde loni skončili, tam letos pokračují. Tak aby příští rok přišla další povedená akční buddy-komedie, která odkaz seriálu s Johnny Deppem předvede v nových, svěžích barvách. O sehranosti Tatuma s Hillem po minulé středokoškolské anabázi nikdo nepochybuje, v téhle škatulce se našli, a to tak cool a jasně viditelným způsobem, že si můžou dovolit citovat sebe sema. Otázkou je, jestli těch citací nebude až příliš a zda se nedočkáme jen upachtěného a bezinvenčního upgradeu, kdy tytéž ingredience (včetně zápletky o drogách a debat o ustřeleném penisu) uzříme ve skoro stejném podání, jen na univerzitní půdě. Dostat totiž od vítězné sestavy tentokrát jen ekvivalent Pařby v Bangkoku nebo Sněženek a machrů po 25 letech by totiž jednoznačně zamrzelo.

 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace