Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází | 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.01.2016
CZ premiéra: 04.02.2016
režie: Michael Bay
hrají: John Krasinski, Pablo Schreiber, Max Martini, Toby Stephens, James Badge Dale

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Do půlky je to vyloženě super. Traileru se daří budovat napětí, Krasinski konečně alespoň trochu vypadá jako drsňák a ne jako šášula, který si poprvé nechal narůst plnovous, výjevy z akčních scén a pekla při obléhání jsou dostatečně působivé a já začínám mít pocit, že to fakt chci vidět a ujišťuji se, že co se akce týče, Bay je někde jinde než většina konkurence. Pak se ale bohužel začne blábolit o rodině a já se ujišťuji bohužel i v tom, že Bay je někde jinde i v práci s patosem a emocemi. Vypadá to pořád skvěle a jako variace na Scottovu pecku Černý jestřáb sestřelen by to i mohlo fungovat, ale musíme doufat, že převládne to střílení nad mluvením. Prodávat s vážnou tváří monology o rodině a o tom, jak si válka člověka vždycky stáhne zpátky k sobě, může totiž spíš Kathryn Bigelow v Smrt čeká všude a ne režisér čtyř dílů Transformerů.   

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fakt Černý jestřáb sestřelen 2. Hrstka hrdinných Amíků se postaví nekulturní přesile a Michael Bay u toho bude ukájet své militaristické já. Srdéčko každého vojenského fetišisty pookřeje, protože tu máme velké bouchyäčky v poměrně realistických situacích, a přesto vůkol létají efektní ohňostroje. Málokdo to s nimi umí tak jako Michael Bay - to je chtě nechtě mistr produkce, co umí z každého dolaru vytřískat adrenalinové a vizuálně opulentní maximum, ať se vám to tváří v tvář demenci transformeřích sequelů líbí nebo ne. Určitě se bojíme, že půjde o příliš velkou a příliš tupou verbovačku, to riziko ale asi všichni podstoupíme rádi, protože oslavný biják o šesti chlápcích, co odolávali přičmoudlé přesile, by mohl v kině zvýšit tep jako máloco.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šmarja, tohle bude zase verbovačka. Něco mi říká, že ještě ostřejší, než když Ridley Scott hlásil, že je Černý jestřáb sestřelen. Přesto z tohohle traileru budete mít radost, pokud tedy nejste zavilí antimilitaristé, jelikož si Michael Bay dává pauzu od robotů a své jedinečné videoklipové cítěni a produkční superschopnosti (jeho filmy můžou být blbé nebo přeplácané, ale vždycky to jsou technicky precizní velkobijáky) zapustí do látky, jež není automaticky předurčna k zabíjení mozkových buněk u všech členů rodiny. Dostáváme military videoklip jak ze žurnálu, do kterého zapadá i jindy ňoumovitý John Krasinski s plnovousem. Velká zvědavost, snad se Bay pochlapí.

 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace