Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Soví houkání

Soví houkání /2006

Režie: Wil Shriner

Hrají: Logan Lerman, Brie Larson, Cody Linley, Max Allman, Tim Blake Nelson, Luke Wilson

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 5.5.2006

Na DVD od: 15.1.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Soví houkání

Ahoj všichni správní kluci a holky! Zdravím zejména ty, kdo chodili do skauta nebo kroužku mladých přírodovědců. A nebo aspoň do Zoo do pavilonu cizokrajných ptáků. Jistě jste v kině už dlouho neviděli film o ohrožených sovách. A vidíte, já bych tu pro vás jeden měl. Je to divoký a dobrodružný příběh, u něhož se vám bude ježit čupřina. Ten film, na který vás zvu, se odehrává ve městě, v lese, na pobřeží a částečně i ve vzduchu. A taky v něm hraje váš oblíbený herec Luke Wilson policajta, co jí koblihy. Už jste napnutí? Vidím vám to na očích, tak ještě něco přihodím. Ale ne moc, abyste pak v kině byli překvapení. Váš vrstevník se přestěhoval ze studeného amerického státu Montana na teplou Floridu a tam se svými novými kamarády (jedna z nich je vážně praštěná blonďatá holka - ale pozor, ve fotu na hlavní stránce MZ je kluk) zjišťuje, že sovám, těm moudrým ptákům, hrozí vyhubení. A tak se všichni rozhodnou, že udělají všechno pro to, aby se to nestalo. A při tom budou bojovat se zkorumpovanými politiky, chamtivými soukromými podnikateli a hlavně předsudky dospěláků. Ti si totiž někdy myslí, že malí znamená hloupí. A to není pravda, že ne? Faunu a flóru planety Země máme jen jednu a nesmíme udělat tu chybu, že bychom si ji zničili. A teď se podržte: všichni malí diváci v kině dostanou jako bonus samolepky, encyklopedii a cédéčko od Dády (nebo Jimmyho Buffeta). Tož co vy na to?

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Soví houkání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Soví houkání

Netvařte se tak překvapeně. Po vlně nadšení, kterou vzbudil trailer, jste přece museli čekat, že tenhle zázrak jednoho dne odrecenzujeme. A já jsem velmi rád, že mohu být u toho (abych pravdu řekl o Hoot se v redakci žádná bitka nestrhla, stačilo o něj jenom poprosit :). Nedočkavci zjevně už nahlédli na konec recenze, kde spatřili ne úplně tragické hodnocení a tak je jasné, že se v téhle recenzi nebudeme ani tak posmívat tvůrcům, spíš zkusíme vyřešit, proč Hoot nemohl dostat víc. V žánru dě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Soví houkání


DVD a Blu-ray filmu Soví houkání

Zatím nevyšlo.


Související články

18.2.2015 14:00 ComicsZone: Batman od Snydera Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
9.12.2012 10:28 Letní nářez 2013: Tutovky a megahity Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
1.2.2012 09:03 12 největších zklamání v pokladnách 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
11.9.2010 09:00 MovieZone si byla prohlédnout Snyderovy 3D sovy Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
28.12.2006 22:56 Nejlepší trailery roku 2006 Rubrika: Novinky Diskuze: 54 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.