Repo: Genetická opera

Repo! The Genetic Opera

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Repo: Genetická opera

Repo: Genetická opera /2008

Režie: Darren Lynn Bousman

Hrají: Paul Sorvino, Paris Hilton, Bill Moseley, Anthony Head, Alexa Vega

Česká premiéra: 20.11.2008

USA premiéra: 7.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Repo: Genetická opera

V kostce: "Ve svátek i všední den, zpíváme si s Darrenem. Režisér druhé a třetí SAW si vysnil nevídaný svět, v němž hrají prim kšefty s tělesnou krásou. V něm se jal vyprávět truchlivou story dvou rodin, spojených tragédií, vyšinutostí... a pestrým hudebním vkusem. Podivný, nedotažený a leckdy schizofrenní muzikál nabízí přinejmenším originální a jedinečný zážitek. Zážitek sporné kvality."

Galerie obrázků filmu Repo: Genetická opera


Recenze filmu Repo: Genetická opera

Darren Lynn Bousman asi nikdy nepřevezme Oscara. Ztěžka se bude hrabat i mezi režisérskou elitu. A pokud do jeho filmografie jednou zapluje snímek, konsensuálně chápaný jako vyzrálý a kvalitní kinematografický počin, bude to do velké míry překvapení. Ale jedno se tomuhle chlapíkovi upřít nedá. Má vizi. Do jisté míry autorskou, do jisté míry originální, do jisté (a velmi omezené) míry snad i inspirativní. Už za to mu v kafilérce jménem hollywoodská hororová produkce vzdávám hold. Neuvrtal se n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Repo: Genetická opera


DVD a Blu-ray filmu Repo: Genetická opera

Zatím nevyšlo.


Související články

2.6.2016 18:00 Téma: Co všechno víme o Star Wars: Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
27.4.2016 14:00 Téma: Kam kráčíš, kinozážitku? Rubrika: Novinky Diskuze: 117 příspěvků
1.3.2015 11:30 Víkendový výplach #286 o falešných filmech a podfukářích Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
7.10.2014 14:00 Filmtech: Budoucnost patří laseru! Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
23.11.2012 10:00 Téma: Kam jít na Hobita Rubrika: Novinky Diskuze: 64 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kombinovat horor a muzikál není zdaleka tak neobvyklé, jak by si člověk mohl myslet. Máme tu Ukradené vánoce Tima Burtona, Malý krámek hrůz a z těch novějších kupříkladu Burtonova Sweeney Todda. Repo! The Genetic Opera bude mít ale podle všeho mnohem blíž ke klasice jménem The Rocky Horror Picture Show. Příběh se odehrává ve světě temné budoucnosti, kdy smrtící epidemie velmi zásadně zredukovala počet obyvatel naší planety. Nadnárodní lékařské společnosti se však rozhodly vydělat i na tom a začaly prodávat náhradní orgány na leasing. Ovšem je tu jeden zásadní problém. Když člověk nemůže splácet auto, tak o něj přijde a chodí po svých. Když ale nemůže splácet plíci, může to pro něj mít mnohem fatálnější následky. Nathan Wallace na to ale kašle. Když na to nemáte prachy, nemáte si kupovat orgány. Režisér Darren Lynn Bousman je zodpovědný za dvojku až čtyřku Saw, ale řádění psychopata Jigsawa ho už asi přestalo bavit a za peníze z honorářů se rozhodl natočit celovečerní verzi svého staršího krátkého snímku a sehnal si do svého bizarního příběhu i správně šílené obsazení. Repo! The Genetic Opera zkrátka vypadá na poctivou úchylárnu, kterých není nikdy dost.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.