Liga spravedlnosti | Justice League | 2017
csfd  imdb
US premiéra: 17.11.2017
CZ premiéra: 16.11.2017
režie: Zack Snyder
hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa

Liga spravedlnosti: Comic-Con trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Mě už to vlastně docela sere. Všechny DC věci vypadají stejně. Snyderovy zpomalovačky, přepálené barvy, snaha podbarvit to hudbou, kterou dvanáctileté děti asi považují za drsnou, a do toho tentokrát i podivně působící Flash a nijaký Cyborg. Warneři, kteří možná měli před pár měsíci tendenci začít přemýšlet, že by to šlo celé pojmout jinak, na to po úspěchu Wonder Woman nejspíš kašlou, a tak dostaneme to samé co minule. Jen toho bude trochu víc a Superman dorazí až po hodině. Nebaví mě to. Vím, jak to bude vypadat, co se tam bude dít, a to, že se přidá na velkoleposti, mi fakt nestačí. Jo, upoutávka v rámci možností funguje tak, jak by měla, a chápu, že někdo se začne těšit do kina, já mám ale pocit, že vidím počtvrté úplně to samé. A vzhledem k tomu, že už podruhé jsem toho měl plné zuby, tomu napálím tři hvězdy a budu doufat v zázrak a Whedonovy přetáčky.

Mimochodem čím dál víc mám pocit, že se té přepálené stylizaci budou lidi za deset let smát stejně jako Batmanovi a Robinovi. 

Liga spravedlnosti: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Premiéra je daleko, takže asi jenom tím lze obhájit, proč Snyder neservíruje ty nejepičtější scény a po většinu své upoutávky vábí jen na to, jak se v tmavých a podivně stylizovaných místnostech jeden hrdina řeže s jedním či dvěma padouchy. Tu bitvu nám odtajní asi později, v tom ale problém není. Potíž spíš obnáší nezajímavost celé party, kdy Flashe a Cyborga vlastně ani nevnímáte, Aquaman sice může být cool, ale nemá dost prostoru, a Batman je v Affleckově podání znuděný jak já ve frontě na poště. Wonder Woman je paradoxně tahounkou upoutávky, která je samozřejmě řemeslně v pohodě, její materiál ale kdovíjak neláká. Snyderovská nedůvěra přetrvává.

Liga spravedlnosti: Comic-Con trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Justice League minimálně začne bez Supermana, takže není žádné překvapení, že první záběry lákají hlavně na Bruce Waynea. A protože premiéra je daleko a akční scény jsou nejspíš ve střižně, Comic-Con upoutávka mu dává hodně prostoru. Nějaké ty záblesky akce tu jsou, ale je to především verbovačka ve stylu „musíme zachránit svět, máš čas mi trochu helfnout?“ Budiž. Aquaman vypadá cool, u Flasha si nejsem úplně jistý, protože Ezra Miller je možná dobrý herec, ale sem mi zkrátka moc nesedne a Grant Gustin je v seriálové verzi až příliš OK na to, abych na něj zapomněl po jedné upoutávce. Cyborg pro jistotu nepředvede skoro nic. Ale Affleckovi ta Wayneovská poloha sedí čím dál víc a navíc to vypadá, že u Warnerů pochopili, že osudovost, temnota a hraní si na velkou emocionálně-politicko-psychologickou věc nefungovaly, takže to celé působí na ploše těch necelých tří minut zábavněji a odlehčeněji než celé BvS. I díky tomu tam tu čtvrtou hvězdičku nakonec napálím. I když Flashův a Cyborgův kostým by to chtělo trošku vylepšit, vypadají jak z Lega.  

© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace