Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Legie

Legie /2010

Režie: Scott Charles Stewart

Hrají: Dennis Quaid, Paul Bettany, Kate Walsh, Tyrese Gibson, Doug Jones, Kevin Durand

Česká premiéra: 18.3.2010

USA premiéra: 22.1.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Legie

V kostce: "Jak zmínil Duro, zatím s přehledem nejvážnější kandidát na demenci roku, vedle kterého vypadá Svítání i Stmívání jako shakespearovská nová vlna. Ani vizuál a dobrá vůle bohužel tenhle film nedrží nad vodou, spíš mu na krk věší další šutry. "

Galerie obrázků filmu Legie


Recenze filmu Legie

Země je prolezlá hnusem, korupcí a je třeba s ní zatřást jako se špinavým tenisákem, aby prokoukla. Alespoň si to myslí bůh, kterého sice ve filmu neuvidíme (alespoň nemusí soupeřit o post nejvíc cool nadčlověka s Liamem Neesonem ze Souboje Titánů), nicméně jeho vztek je evidentní. Apokalypsa je na dohled, ale jako obvykle je tu malá překážka, momentálně zevlující v břiše servírky ze zapadlého pouštního bistra jménem Paradise Falls (eh). Ona sama neví, jak se vlastně do jiného stavu dostala, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Legie


DVD a Blu-ray filmu Legie

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
10.2.2017 09:00 TZ recenze: Pilot x-menovského seriálu Legion Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.11.2016 17:00 Kdo si zahraje Freddieho Mercuryho? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
4.6.2016 11:30 Téma: Co bude po prvním Warcraftu? Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
24.10.2014 18:00 Téma: Co všechno odhalil teaser Avengers: Age of Ultron? Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Střety mezi církvemi a jednotlivými vírami tu byly od pradávna a nejspíš se jich nezbavíme ani v budoucnosti. Samotného Boha to celé ale už přestalo bavit a rozhodl se, že jednou pro vždy ukáže světu, kde je pravda. Bohužel to málokdo přežije. Bůh už se nemohl dívat na to, co se na Zemi děje, a seslal svou andělskou armádu, aby vyhubila lidstvo. Poslední zbytky přeživších se pokouší vůbec pochopit, co se stalo, ale uprostřed pouště v malé jídelně pro řidiče, vysvitla naděje. Skupina zcela odlišných lidí tu totiž při hledání úkrytu narazila na těhotnou dívku. A její dítě by mělo podle všeho být novým převtělením Krista. Jediný, kdo teď stojí mezi skupinou přeživších a naštvanými anděly, je archanděl Michael. Scott Charles Stewart sice ještě nic nenatočil a k filmu se nejblíže zatím podíval, když dělal triky pro čtvrtou Smrtonosnou past, ale pro svůj debut si rozhodně dokázal sepsat zajímavý scénář a sehnal si do něj prvotřídní obsazení. Jakoby Vatikánu nestačily knihy Dana Browna, teď se ještě budou muset vypořádat s armádou vraždících andělů. Dennis Quaid v Úhlu pohledu ukázal, že i po padesátce pořád akční role zvládá a Paul Bettany má dostatečné charisma na to, aby si zahrál anděla. Teď jde o to nenechat se ukecat naštvanými věřícími a nevyměknout. A doufat, že Stewart si s tímhle materiálem poradí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.