Láska za časů cholery

Love in the Time of Cholera

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Láska za časů cholery

Láska za časů cholery /2007

Režie: Mike Newell

Hrají: John Leguizamo, Liev Schreiber, Laura Harring, Javier Bardem

Česká premiéra: 17.1.2008

USA premiéra: 16.11.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Láska za časů cholery

Lásky není nikdy dost, stejně jako peněz. Florentino Ariza by mohl vyprávět. Nedávno se mu totiž stala jedna nepříjemnost - dostal kopačky. To se sice občas stává každému, jenže Florentino viděl ve sličné Fermině svou celoživotní lásku. Není tedy divu, že s ním rozchod pěkně zamával. Dokonce tolik, že mu od základů změnil život. Slušný chlapík je tatam, místo nesmělého nešiky nastupuje na scénu neodolatelný casanova, který svádí ženy ze všech koutů země a nebojí se splňovat jejich nejdivočejší sny. Prasárničky prasárničky? Ani ne, za kameru se totiž posadil Mike Newell, pro nějž je Love in the Time of Cholera první celovečerák od zkomoleného Harryho Pottera a Ohnivého poháru. Hon za láskou, který mladý Florentino vede v naději ve vyléčení zlomeného srdce, proto bude spíš něco mezi Mona Lisa Smile a Donniem Brascem bez gangsterů. Nechci Newellovi křivdit, ale Love... by mohlo potvrdit, že je to režisér bez vlastního stylu, který pokud zrovna nevede mladé čarodějnické učně do bitvy, nemá co nabídnout. Možná měl Newell tuhle zbytečnou romanci přeskočit a vrhnout se hned na příští projekt - Sealand, který alespoň vypadá na pořádné drama. Newell - co se britských slaďáren týče - patří do té slabší skupiny tvůrců a tohle by mu mohlo podrazit nohy.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Láska za časů cholery


Recenze filmu Láska za časů cholery

Na začátku byl papoušek. Vylezl na mangovník, klofnul osmdesátiletého Juvenala Urbina do prstu a způsobil pád, který zasloužilého důchodce zahubil. Jeho poslední slova patřila jeho družce... "Jen bůh ví, jak moc jsem tě miloval". Znělo to spíš jako omluva nebo výmluva, ale když do pohřební síně napochodoval další vetchý stařík, Florentino Ariza, aby po dvaapadesáti letech odloučení vyznal Fermině Daze svou celoživotní lásku, začal divák očekávající romantickou baladu, větřit něco nekalého. Mě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Láska za časů cholery


DVD a Blu-ray filmu Láska za časů cholery

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
10.3.2017 21:00 Pokračování Avatara se znovu odkládá Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.