Kruhy

Rings

Plakát k filmu Kruhy

Kruhy /2017

Režie: F. Jaiver Gutiérrez

Hrají: Matilda Lutz, Johnny Galecki, Alex Roe, Aimee Teegarden, Laura Wiggins

Česká premiéra: 2.2.2017

USA premiéra: 3.2.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (29)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (5)

Trailer 2

Kruhy: Trailer 2 Kruhy: Trailer 2 Kruhy: Trailer 2

Přístup k druhé upoutávce je rozhodně rozumný. Nic složitého, žádná košatá mytologie, ale úderná minutka nachystaná k promování v televizi i na webu, která velmi efektně tlačí do popředí nejproslulejší symbol téhle značky: Nebohou černovlásku Samaru. Zatímco ve Verbinskiho superúspěšné jedničce bylo její lezení z televize šokujícím překvápkem, tady se vydává Samara na špacír co chvíli. I díky tomu je ale ukázka bezproblémově atraktivní.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (37)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (7)

Trailer

Kruhy: Trailer Kruhy: Trailer Kruhy: Trailer

Nikdy jsem nebyl ctitelem superúspěšného amerického remakeu, který na dlouhé roky naučil hollywoodské filmaře inspirovat se bubáčinami z asijského kontinentu, nebraly mě ale ani originály. Pořád nicméně vidím, že Verbinskiho Kruh byl o level výš než tahle nastavovaná kaše, jejíž strůjci si uvědomili, že tuhle značku ještě úplně nevydojili... a tak se jí pokusí po letech zase ždímat. V paměti ji má kdekdo, nové uchopení ale působí až příliš druhořadě, než abyste zavětřili nový hit. Trailer sice není marný, ale působivost nahání hodně samoúčelně, vršením odporností, které by se měly ošklivě zařezávat do podvědomí. V klipu to zabírat může, vycizelovanou žánrovku z toho ovšem lze odtušit jen těžko.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.