Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

Rush Hour 3

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži /2007

Režie: Brett Ratner

Hrají: Jackie Chan, Chris Tucker, Roman Polanski, Hyroyuki Sanada, Max von Sydow

Česká premiéra: 6.9.2007

USA premiéra: 10.8.2007

Na DVD od: 19.3.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

V Hollywoodu je zlatým pravidlem, že se všichni vracejí. A poslední dobou to platí čím dál tím pravidelněji. Mysleli jste si, že policajti Jackie Chan a Chris Tucker vyplýtvali všechny možnosti (Západ a Východ)? Omyl! Ještě přece nebyli v Evropě, tedy v prostředí, ve kterém ani jeden z nich neví "vo co go". Sice to až příliš evokuje britskou eskapádu v Shanghai Knights, ale on už z toho Brett Ratner se stodvacetimilionovým rozpočtem nějak vybruslí. Nebo spíš Jackie Chan? U obou Křižovatek bylo vidět, že natáčení je pro ústřední trojici spíš takovým výletem, při kterém se zhusta improvizuje a vlastně se nic nemyslí vážně. Dvakrát se to povedlo přenést i na samotné diváky, jež z dvojky udělali kasovní trhák, takže se studio rozhodlo oprášit jak Chana (ten se mezitím stihnul vrátit do Hong Kongu), tak Tuckera (ten se vrátil do televize). Stálo to minimálně třetinu rozpočtu na jejich honorářích, ale vypadá to, že nebudeme litovat. Jackie má akci pod palcem a soudě dle prvních obrázků z natáčení, bude třetí Křižovatka zdaleka nejakčnější a pravděpodobně i nejhvězdněji obsazená. Tony Jaa a Yao Ming se sice v obsazení neobjeví, jak se dříve spekulovalo, ale ke štěstí by vám mohl stačit Roman Polanski nebo Jean-Claude Van Damme (zkuste hádat, kdo z nich bude metat otočky :). Ratner má navíc jistě nějaké to eso v rukávu, protože se na Jackieho radu sešel s několika asijskými akčňáky, které sice neznáte, ale až je poznáte... budete vědět, o čem jsem mluvil. Natáčí se od srpna až do března roku 2007. To už je pořádně velkorysý plán, ve kterém je spousta času na blbnutí. Snad to vyjde i do třetice.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

To jsme teda dopadli. Letošní sezóna se nese ve znamení jistojistých výkřiků o tom, že ten který film tedy rozhodně neměl vzniknout. S chutí jsme si to zařvali u Shreka Třetího, někteří trápili hlasivky i u Spider-Mana, ale teď přichází královna zbytečnosti - Křižovatka smrti 3. Producenti filmu by se s námi možná hádali, navzdory tomu že i je musely bolet ty přestřelené honoráře pro Chana a Tuckera. Především pro Tuckera, který se od poslední Křižovatky skoro nikde neobjevil. Jenže zatímco J...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži


DVD a Blu-ray filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.3.2017 13:00 FOTO: "Pravá" princezna Leia v Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.