Klub splněných přání

Idlewild

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Klub splněných přání

Klub splněných přání /2006

Režie: Bryan Barber

Hrají: André Benjamin, Antwan Andre Patton, Paula Patton, Terrence Howard

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.8.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Klub splněných přání

Co uděláte, když chcete prodat novou desku? Natočíte biják. Tak už to dneska chodí a nikdo se to nesnaží stáčet do nějaké roviny pozoruhodných náhod. Byznys je byznys, chvíli jste nahoře, chvíli zase dole a když chcete zpátky, prostě si trochu pomůžete. Členové sympatického pěveckého ansámblu s názvem Outkast sebrali spoustu lidí z hudební branže, sem tam nějakého herce, svého dvorního tvořitele videoklipů, hrstku špičkových choreografů, hodně kamarádů a debutantského režiséra se šikovnými prsty a smyslem pro moderní filmový design. Co z toho všeho má být slepeno? Pochopitelně další přírůstek do životopisné škatulky neznámých černošských capartů, kteří to díky vlastní píli, talentu a hezkým zubům dotáhli až na stars absolutní svítivosti. Kdo, co, proč a jak, to není vůbec důležité. To, na čem záleží je ženy, víno, zpěv a tanec, ne nutně v tomhle pořadí. Ale když už čtete synopsi, možná byste se přece jen pár odpovědí dozvědět chtěli. Inu dobrá. Percival (André Benjamin aka André 3000) a Rooster (Antwan Andre Patton aka Big Boi) byli už odmala nadanější než všichni jejich kamarádi. Bavili je, rozesmívali je, udivovali je svým muzikálním cítěním. Zatímco Percival vždycky tíhnul spíše k realizaci za klaviaturou voňavého piánka, Rooster byl ten, co to táhnul za mikrofonem. Jak čas šel, ukázalo se, že jim to prostě šlape. A jak šel ještě dál, začaly se jim do kapes sypat chechtáky a protože nebylo vyhnutí, založili si malý klubík. A dál už to znáte. Sláva je jako dobře chlazené šampaňské – když máte pocit, že jste v nejlepším, stoupne vám do hlavy a zčistajasna padáte na hubu. Jako by všechny tyhle filmy byly o něčem jiném ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Klub splněných přání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Klub splněných přání

Je to už skoro rok, co američtí recenzenti vypekli komedii podepsanou slovem Outkast. Hudební těleso, které do té doby jen slízávalo smetanu (obvykle v podobě malých zlatých gramofónků), najednou narazilo. Člověk s náklonností k černošskému muzicírování by si nejradši povzdechl nad zabedněností páprdů ze zámořských kulturních rubrik, nasadil si stylový klobouk a rozvibroval nohy do rytmu klavíru, který obsluhuje stydlivý Percival. A pak si zanotoval s jeho kamarádem Roosterem, který to dotáhl...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Klub splněných přání


DVD a Blu-ray filmu Klub splněných přání

Zatím nevyšlo.


Související články

1.2.2017 16:02 Soutěž o comicsový Klub rváčů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.12.2016 12:00 Parádní Vánoce přeje MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
11.8.2016 17:30 Fincher a Světová válka Z? Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.