Kamarád taky rád

Friends with Benefits

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Kamarád taky rád

Kamarád taky rád /2011

Režie: Will Gluck

Hrají: Mila Kunis, Justin Timberlake, Emma Stone, Woody Harrelson

Česká premiéra: 29.9.2011

USA premiéra: 22.7.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kamarád taky rád

V kostce: "Neotřele obsazené, neotřele zahrané a sepsané a přitom je to zápletka s notně protočeným tachometrem (minimálně letos). Kamarád taky rád nenabízí revoluci, ale s přehledem zachrání ospalý večer a pobaví, ať už do vztahových rovnic za proměnné dosazujete osoby opačného pohlaví nebo třeba obsah vaší ledničky."

Galerie obrázků filmu Kamarád taky rád


Recenze filmu Kamarád taky rád

Tak jsme se letos zase jednou dočkali v Hollywoodu nějakého toho vzrůša. Továrna nastavená na plození mírně originálních nápadů v limitovaných edicích a masovou výrobu sequelů totiž v nestřeženém okamžiku připustila souboj dvou identických nápadů. On a ona, nemíříc ke šťastnému vztahu nebo nedejbože oltáři, ale jen a jen do postele. Proč si komplikovat život hádkami o tom, kdo vynese koš, vypere ponožky a umlátí rybu ve vaně (že je na vánoční odkazy ještě brzy? V supermarketech už se objevují...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kamarád taky rád


DVD a Blu-ray filmu Kamarád taky rád

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 20:00 VIDEO: Nejlepší scéna z Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Jedno je mít kamaráda/kamarádku, se kterým/kterou se sem tam bavíte, něco jiného je mít podobný vztah a krom debat o životě si to také občas rozdat. V Americe tomu říkají "Friends with Benefits" a pokud máte kámošku, které se konstantně koukáte jinam než do očí, možná byste jí tenhle koncept měli představit. Jenže pozor, občas z toho můžou být problémy, takové přátelství to totiž navždy pozmění. Jak už název filmu napovídá, přesně o to se v něm bude jednat - pod vedením Willa Glucka, jehož debut Fired Up! nebyl na to, jak měl natvrdlý scénář (a že šel přímo na video), zas tak špatný a jehož Easy A začne útočit na americká kina v půlce září. Emma Stone (Superbad) z něj rovnou přeběhne sem, do Friends with Benefits, kde jí bude dělat společnost Mila Kunis. Vedle nich a Woodyho Harrelsona ale bude zřejmě největší hvězdou Justin Timberlake, jehož filmová kariéra před premiérou Fincherova Social Network nevypadá úplně špatně. Snad tedy nebude Friends with Benefits ústřel pro nikoho ze zmíněných.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.