Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (32)
Plakát k filmu Jumper

Jumper /2007

Režie: Doug Liman

Hrají: Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Jamie Bell, Teresa Palmer

Česká premiéra: 6.3.2008

USA premiéra: 14.2.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jumper

V kostce: "Už zase skáču přes mrakodrapy aneb Hayden Christensen v roli nezodpovědného mladíka se schopností teleportovat se napříč kontinenty. Superhrdinské pozlátko s moc hezkými lidmi před kamerou a moc ošklivým scénářem za ní. Raději si skočte pro něco méně metrosexuálního, abyste pak nebyli rozhořčení z toho, že pod lesklou fasádou najdete jen piliny."

Galerie obrázků filmu Jumper


Recenze filmu Jumper

Hop sem, hop tam. Máte chuť na salám? Doug Liman pro vás jeden má. Není sice úplně zralý, ale jsou v něm sotva odrostlí teenageři, kterým mohou ti z Beverly Hills 90210 jenom závidět. Mají totiž víc peněz, exotických fotek a holek než Dylan s Brandonem dohromady. David "Rejžák" Rice si o něčem podobném mohl ve čtrnácti nechat jenom zdát. Mlčky chodil kolem své nejlepší kamarádky Millie, doma trpěl pod vládou frustrovaného otce-dělníka a ve škole ho pořád někdo šikanoval. Všechno změnil posled...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jumper


DVD a Blu-ray filmu Jumper

Zatím nevyšlo.


Související články

9.12.2012 12:40 Víkendový výplach #170 o rekordech a Nightwingovi Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
26.7.2012 13:30 Bournův režisér cestuje časem Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.6.2011 19:00 Televizní Tipy 14.6. - 20.6.2011 a MZ talk Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
25.1.2011 12:52 Televizní Tipy 24. - 30.1. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.8.2010 17:00 Japonská sci-fi řezničina po hollywoodsku Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V době, kdy jsou kina během letní sezóny narvaná comicsovými filmy, určitě začal nejeden divák přemýšlet o tom, jaké by to bylo ve skutečnosti. Začal by člověk s nadlidskými schopnostmi běhat po světě v přiléhavé růžové uniformě a páchat dobro? Přejmenoval by se na Zoda, pána vesmíru a prohlásil se svrchovaným vládcem země? A nebo by prostě a jednoduše začal hrabat prachy a užívat si? Přesně tenhle problém bude řešit v létě mladík jménem Davey, u kterého se náhle objevila schopnost teleportace. Ještě než se ale přidá k X-menům, rozhodne se s pomocí svojí nové schopnosti zjistit, jak to vlastně bylo se smrtí jeho matky. A možná taky vybrat nějaký ten bankovní trezor. Brzy ale zjistí, že není jediný, kdo se umí přesouvat z místa na místo během okamžiku a seznámí se s dalším mladíkem se stejnými schopnosti. Oba se ale brzy ocitnou v hledáčku všemocné NSA a totálně cool agenta Samuela L. Jacksona, který rozhodně nedovolí, aby se někdo s podobnými schopnostmi proháněl nekontrolovatelně po světě. Stomilionový Jumper by měl být jedním z taháků příštího roku. Má k tomu všechno. Zajímavé herecké obsazení, zatraceně dobrého režiséra a téma, které by do kin mělo nahnat teenagery bez větších problémů. Navíc představa teleportujícího se Haydena Christensena, který pobíjí nepřátele stejně jako Nightcrawler v úvodní scéně druhých X-menů, je sakra lákavá. Co na tom, že příběh zní jak z osmdesátých let? Tvůrci to tentokrát myslí s popcornovou zábavou smrtelně vážně a David S. Goyer podobné scénáře umí jako nikdo na světě. Pod taktovkou Douga Limana by tedy mohla vzniknout parádní akční jízda, která člověka pořádně zarazí do sedačky.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.