O FILMU
Alfonso Gomez-Rejon rozhodně není žádná režisérská hvězda, během své kariéry v Hollywoodu se ale motal kolem sakra zajímavých projektů. Šéfoval druhému štábu u oscarovky Argo, historického dobrodružství Orel deváté legie a komedie Julie a Julia. Teď to zkouší sám. Me & Earl & the Dying Girl má být příběh mladého filmaře, který se spřátelí se spolužačkou umírající na rakovinu. Zní to jako těžké slaďák, ale s dobrým scénářem by to fungovat mohlo. Nick Offerman a Jon Bernthal v hlavních rolích nejsou sice extra hvězdy, ale hrát rozhodně umí, tak uvidíme.
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 98Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2
