Drnovické catenaccio

Drnovické catenaccio

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Drnovické catenaccio

Drnovické catenaccio /2010

Režie: Radim Procházka

Hrají:

Česká premiéra: 2.9.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Drnovické catenaccio

Český fotbal nabízí filmařům dostatek materiálů a je celkem jedno, jestli by mělo jít o lidovou komedii, depresivní drama nebo thriller. Ale začínáme dokumentem. Dávno před kapříky, Ivánkem a podobnými se totiž kopalo i v Drnovicích. Malá moravská vesnice chtěla bojovat i o evropské tituly a do týmu se dobrovolně hlásili ti nejlepší čutálisté, které mohl člověk v naší lize najít. A pak se přišlo na to, že to trošku smrdí. Pokud si chcete zavzpomínat na jeden malý český fotbalový fenomén a průšvih nebo se jen podívat, jak to vypadalo ve sportu v devadesátých letech, máte možnost. Podle reakcí diváků, kteří film viděli ve Varech, by to ale přeci jenom chtělo řezat trošku víc do živého.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Drnovické catenaccio

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Drnovické catenaccio

Nasadit do běžné kinodistribuce film o délce 57 minut (včetně titulků) je přinejmenším podivné. U dokumentárního snímku, který operuje v kontextu politickém, ekonomickém a sportovním se ale člověk zdráhá nahlas lamentovat, protože taková látka úspěšně vyvolává zdání, že je společensky významná a intelektuálně hodnotnější než třeba Alvin a Chipmunkové 2 a Kněžna Libuše. A tudíž si zaslouží maximální pozornost. To je možná pravda. Ale i s vědomím toho by prostě mělo zaznít, že Drnovické catenac...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Drnovické catenaccio

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Drnovické catenaccio

Zatím nevyšlo.


Související články

10.9.2010 08:45 Přecpané odvážné palce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.9.2010 10:00 V rytmu Odvážných palců Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.