Deadpool 2 | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 01.06.2018
CZ premiéra: 28.06.2018
režie: David Leitch
hrají: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Jack Kesy

Deadpool 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Proč utrácet pět míčů na Super Bowlu a tísnit se s ostatními, když jim můžete o pár dní později ukázat holou pr...? Deadpool dokazuje, že i letos bude onou nekompromisní ozdobou trailerových kampaní. Materiálu ze samotného filmu zas tak moc není, pokud nejste vyloženě fandové Cablea, ale způsob, jakým nám Deadpool prezentuje pozadí (už není řeč o zadnicích, vážně) Hollywoodu, se prostě jen tak neokouká. Takže dojde na popíchnutí Justice League, poskakování s figurkami a kritiku vlastních scenáristů. Tohle můžem! A těch dvacet vteřin stmívačkové koláže? Taky fajn, protože je jasné, že v kině bouchačky a klapačky nestihnou vystydnout. Snad se povede vstoupit podruhé do téže řeky. A jestli ne, můžeme vzít jed na to, že Deadpool shodí sám sebe dřív, než to stihnou recenzenti.

Deadpool 2: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ještě než se zeptáte: teaser Deadpoola paroduje pořad The Joy of Painting, který běžel od roku 1983 do roku 1994, má 403 epizod a vyhrál tři ceny Emmy. Proč si Ryan Reynolds vybral zrovna tuhle show? Odpověď samozřejmě zní: Proč sakra ne! Kampaň prvního Deadpoola se v podobném blbnutí přímo vyžívala a u pokračování to očividně nebude jiné. Jen se na jedné straně přitlačí na obskurnosti a na druhé se vytasí trochu akčnější biják, v němž se Deadpool potká s Cablem a s Domino. Tyhle postavy se v prvních záběrech jen mihnou - víc prostoru tu dostane akorát Negasonic Teenage Warhead. Kdo ale potřebuje scény z filmu, kdy se může dvě minuty bavit u toho, jak se Deadpool snaží malovat?

Deadpool 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Deadpool je zpátky a řádně testuje natahování jednoho fóru na únosnou hranici. Jeho supermanovská etuda útočí na stopáž tři a půl minuty, což na drobné oznámení, že druhý díl vážně bude, není zrovna málo. Ryan Reynolds ale přesně pokračuje v pubertálním blbnutí, které mělo úspěch v prvním filmu, a trefí dost fórů na to, aby se člověk nepřestal bavit. Jistě, kdekdo tuhle blbinu možná protrpí. Deadpool se ale nikdy nebál jít za hranu trapnosti a nemůžete mu upřít, že je věrný svému stylu humoru. Za mě tedy za nápad (a za "odvahu" dělat si srandu z DC) čtyři hvězdy. Možná je to trochu moc, ale vlastně mám radost, že Deadpoolovo rebelství zůstává pořád stejně mimózní.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace