Avengers: Infinity War | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 04.05.2018
CZ premiéra: 03.05.2018
režie: Anthony Russo, Joe Russo
hrají: Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Josh Brolin

Avengers: Infinity War: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Asi nejočekávanější letošní upoutávka je tady a... jo, fanoušci budou spokojení. Russovi si drží karty u těla, takže neodhalili všechny postavy a navíc docela šetří akcí. První trailer Infinity War ale nemá za úkol vyspoilerovat celý film, nýbrž představit Thanose, vehnat Doctora Strange a Black Panthera po bok Avengers a vysvětlit, že se Strážci Galaxie opravdu blíží k Zemi. Nám jsou tyhle věci samozřejmě dávno jasné. Řadový divák si ale konečně dá všechno dohromady a začne se těšit na velkolepou událost, do níž očividně promluví i wakandská armáda. Nemůžu říct, že by mi to utrhlo hlavu. Silný čtyřhvězdičkový rozjezd je to ale bezesporu a teď už se může jen přitápět pod kotlem.

Avengers: Infinity War: Kinorip Comic-Con traileru


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Hodnocení a popisek asi dostane až HD verze.

 

 

Avengers: Infinity War: Announcement teaserHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

POUZE KINORIP!

A nic lepšího v brzké době nečekejte. Marvel tuhle koláž použil při oznámení třetích (a čtvrtých) Avengers a samozřejmě byla určena hlavně pro přítomné novináře a fanoušky. Její nahrávka ale rychle doputovala i na internet, takže se sbírkou hrdinných promluv a doslova jedním novým záběrem můžete pokochat i vy. Že je ten nový záběr vlastně docela "infarktový" a finální hrátky s logem taky? Ve chvíli, kdy už o přípravách Infinity War víte, jste v bezpečí. Před pár hodinami ale muselo být na marveláckém eventu dost (vítané) horko.

P. S.: Marvel tímhle teaserem definitivně potvrdil, že je Infinity Stone i v Lokiho holi z Avengers. Připočtěte si Tesseract, Aether z druhého Thora a Orb ze Strážců Galaxie a jsme na čtyřech ze šesti.

© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace