Ten nový trailer je bomba! Už teraz mám z Angie zimomriavky, čo potom v kine. Každým novým trailerom sa na to teším viacej. Možno to vyzerá ako mix alice a snehulienky, ale to je vlastne iba dobré. Alica bola až príliš uletená a gýčovitá, snehulienka bola zase dosť hlúpa a takmer žiadne kúzlo sa nezachovalo. Takto si predstavujem sfilmovanú rozprávku. Áno a mimochodom, už z traileru je vidieť, že Angelina prehráva Charlize.
|
reagovat
|


Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.
