Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Žhavé výstřely 2 | Hot Shots! Part Deux | 1993
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jim Abrahams
hrají: Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Valeria Golino, Richard Crenna, Brenda Bakke

Žhavé výstřely 2: V.I.M.


ikona
KarelR
charlie sheenparodierambožhavé výstřely
Tehdy dostal Rambo konečně pořádně na prdel... 

Cože, nejlepší parodie všech dob ještě není ve V.I.M.? Hanba! Naštěstí ale bude MovieZone brzy trochu slavit a vzpomínat, nastala tedy ideální šance tenhle rest dohnat. A přiznat, že kdyby Topper Harley skončil svoji filmovou kariéru po prvním návratu do služby, naše životy by těžko byly stejné. V každém z nás by dozajista zela velká díra, jíž by nezaplnily ani všechny Bláznivé střely světa. Neohrožený svalovec ale naštěstí zabalil akorát létání, takže jsme se mohli přesvědčit o tom, že slavné trio ZAZ nemiluje jenom Top Gun. Stejně láskyplný vztah má i ke Casablance a druhému Rambovi, dvěma klasikám, které by nemohly být rozdílnější. A přece z nich jde slepit film, nad kterým dodnes zůstává rozum stát, protože se do něj vešlo tolik prvotřídních vtipů, že by to jiným parodiím vystačilo na deset dílů.

Je tu všechno od jednoduchých gagů s héliem a špatným trávením, přes nekonečnou sérii pomrknutí na nejznámější hollywoodské fláky, až po hrstku legendárních momentů, ze kterých musí mít každý filmový geek druhé a rovnou i třetí Vánoce („Líbil ses mi ve Wall Street!“). Genialita druhých Žhavých výstřelů ale nespočívá v kvantitě odkazů a množství vystřílených nábojů. Kdepak, jde především o to, že z každičkého scenáristického nápadu dokážou vymáčknout přesně vyladěný fór, který vás přinejhorším „jen“ hodně rozesměje. Přinejlepším s vámi potom zůstane už navždy, a kdykoliv si na něj vzpomenete, dostanete chuť strávit nejbližší hodinku a půl vysvobozováním Saddámových zajatců. Ve společnosti gumových medvídků, mužů z komparzu a jedné blonďaté holčičky, která se postavila medvědům a nesmazatelně se tím zapsala jak do filmové historie, tak do našich srdcí. A odtamtud už není cesty zpět, proto se nebojte podlehnout pokušení a dopřejte si Topperovu nejkrvavější misi (samozřejmě v dabingu!) ještě dneska večer.

Nebo mi snad chcete namluvit, že jste měli zábavnější plány?

P.S. Titanic ve 3D? Star Wars ve 3D? Pán prstenů ve 3D? Ts…  chce to Žhavé výstřely 2 ve 3D! Slepicí přímo mezi oči!

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace