První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být sváRavenousnalejme si čistého vína: 90% vecí dnes dostáva aspoň ako-tak pozitívne prvé reakcie, väčšina rovno extatické. Prvé reakcie nevypovedajú o ničom. Nemôžeme sa spoliehať na úprimnosť, nemôžeme veriť nášmu obľúbenému kritikovi, ktorý dá dobrú review, lebo inak nebude nabudúce na slávnostnú predpremiéru vôbec pozvaný a upadne do zabudnutia.
Za mňa písať tieto zhrnutia prvých reakcíí konceptuálne inak ako glosu a komentár na samotnú absurdnosť umelo vypestovaných prvých reakcií je čistá zbytočnosť. Stačí to spomenúť v 1-2 vetách v rámci vikendového výplachu či príbuzného článku a je to.
Diskuze k filmu Země nomádů
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 32První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2



