Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Želvy Ninja | Teenage Mutant Ninja Turtles | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.06.2014
CZ premiéra: 21.08.2014
režie: Jonathan Liebesman
hrají: Megan Fox, William Fichtner, Will Arnett, Pete Ploszek, Alan Ritchson

Želvy Ninja: Hudební trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Já se na želváky fakt těšil, ale tohle je docela nesympatická křeč. Možná jsem na to prostě starej, jenže mám spíš pocit, že to Bay a spol. holt netrefili. Vizuálně slabé, chybí občasná hláška, řádně se netěží z přítomnosti Megan Fox... Jako by prostě bylo všechno špatně a nevidím nic, co by to mohlo spasit. Režírující Jonathan Liebesman navíc rozhodně není zárukou kvality, takže se nedá spoléhat ani na nějaké papírové předpoklady. Nejčernější blockbusterový kůň letošního srpna, jemuž neprospěl ani tenhle zběsilý experiment.

Želvy Ninja: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A vám se ty želvy jako líběj, pane Horník? Protože já bych se z nich teda vobtáhnul. Možná je to jen zhůvěřile sestříhaným trailerem, ale tohle jako výživná popcornová zábava moc nevypadá. Spíš tu máme rádoby temný guláš s nepříliš sympatickými hrdiny, který odrazuje vizuálně, dost mu chybí lepší humor a víceméně nedostává ani nízkým očekáváním. To, že tu spadne jedna věž a želvy si zaskáčou na sněhu, mi ke štěstí fakt nestačí. A když vidím hlavní hrdiny, na jejichž designu se někdo vyblbnul až příliš, z fleku bych utíkal zpátky ke kostýmům z devadesátek. může to ve finále dopadnout obstojně? Určitě. Zatím tomu ale nevěřím, protože jakmile se želví marketing odprostil od náznaků, nostalgie vyprchává a nic jiného ji zatím nenahrazuje.

Želvy Ninja: Alternativní teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jen pár nových záběrů, ale zato s želvami. Čtverka slovutnýnch umělců Leonardo, Donatello, Michelangelo a Raffaello už zná přesnou podobu všech svých reinkarnací. V těch pár čerstvých momentech si totiž můžete lépe prohlédnout všechny hrdiny z proslulé želví party - a jasně vyvodit, že Leonardo bude zase za leadera a Michelangelo za infantilního hláškaře. Jinak se můžeme dohadovat, jestli nás čeká velkolepá odlehčená popcornovka pro všechny generace, nebo ostudný následník slavného animáku, v němž - slovy Mr. Hlada - akorát spadne jeden stožár a jinak tam jen čučí Megan Fox. Víc řeknou až další ukázky.

 

Želvy Ninja: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vzali to za správný konec. I když to nevypadá kdovíjak duchaplně, tenhle restart působí aspoň konkurenceschopně v rámci letní popcornové nadílky. Instantní temnota a triková rádobyvelkolepost, u níž rozhodně je cítit producentský dohled Michaela Baye, se samozřejmě budou spojovat s infantilními vtípky zelených hrdinů a hrozbami, které patří hlavně na stránky comicsů a na pulty hračkářství. Ale animovaná verze i šaškování herců v kostýmech už by neměly šanci, tohle akčnější, živější a aktuálnější uchopení proto budí optimismus. I když ani Megan už není šťabajzna, co bejvala dřív, a režisér Jonathan Liebesman je specialistou hlavně na... no, na sračky, pořád má tenhle film šanci stát se fajnovou oddychovkou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace