Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Želvy Ninja 2 | Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.06.2016
CZ premiéra: 02.06.2016
režie: Dave Green
hrají: Megan Fox, Stephen Amell, William Fichtner, Will Arnett, Tyler Perry

Želvy Ninja 2: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Byl jsem tady celou dobu za optimistu... a teď už jím úplně nejsem. Finální upoutávka totiž sice potvrzuje, že akce bude víc než v jedničce, ukazuje toho ale mnohem víc z akčně-destruktivního vyvrcholení, jež je teda digibordelózní až na půdu. Mrzí mě to, protože samotní želváci jsou pohodáři, Megan má jako April ještě vyphotoshopovanější ksichtík a hravější roli a potěší nástup Kranga i infantilně blbí hláškaři Rocksteady a Bebop. Kdovíjak hutnější akční nakopnutí ale nenesou... Bojím se, že se tahle blbina utopí ve stejném trikovém pekle jako minule.

 

Želvy Ninja 2: Trailer 4


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Na popisku se pracuje...

 

 

Želvy Ninja 2: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Pořád bych si nevsadil na to, že to bude dobrý film, ale že bude lepší než jednička, to už jo. Druhé Želvy Ninja jsou výpravnější, trikovější, efektnější a řvou do nich Beastie Boys. Produkční dohled Michaela Baye tu je vidět čím dál víc (zase nám padá bordel na ulici z nebe) a funguje i špičkování mezi hrdiny, lidskými i těmi želvími. Krom toho Rocky s Bobem jsou fakt sympaťáci a po tom, co se minule představil Krang, si můžeme prohlédnout i Technodrom. Z prvního dílu si pamatuju akorát to, že někde někam padal kamión. Tady to vypadá na film mnohem větších proporcí a snad nakonec i vyšších kvalit.  

P. S: Odvážlivci můžou zkusit český dabing.

Želvy Ninja 2: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Bude to pohodovej popcornovej výplach. Lepší než jednička, na to bych vsadil svoji mesíční spotřebu pizzy. Rocksteady a Bebop se mi zamlouvají, s Krangem by taky mohlo být víc legrace než s Trhačem a lidští hrdinové jsou sice comicsově šablonovití, ale neurazí. No a samotní želváci už taky nemají čím naštvat, a když se pouští do infantilních skopičin, jakou je třeba závěrečný gag na letadle, je výsledek tak nějak neškodně připitoměle úsměvný. Prostě mnohem lákavější než minule.

 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (9)

Želvy Ninja 2: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Hele, mě to fakt baví. Jak mi jednička přišla vizuálně až odpudivá a v celovečerní verzi to bylo takové to „meh...“, tak tady mám pocit, že toho dostanu nejen víc, ale že by to mohlo i šlapat. Ty hlášky fungují, Megan Fox je sexy jak v prvních Transformerech a hlavně akční scény vypadají podstatně velkolepěji než posledně. Teaser nám ukázal v akci Bebopa a Rocksteadyho v tanku, tady se navíc skáče po letadlech a především se objeví záporák, ze kterého měly dnešní třicátníci jako děcka celkem naděláno v kalhotách. Jo, bude tu mluvící mozek Krang a jeho mechanické megatělo. Šance, že i druhé Želvy ninja budou mizerné, je sice pořád ještě dost velká, ale zatím z toho mám pocit, že nový režisér je na rozdíl od packala Liebesmana kreativnější, zábavnější a je mu mnohem víc jasné, že točí volovinu, a tak si to chce alespoň užít. Kéž by mu to vydrželo až do kina... 

Želvy Ninja 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vsadil bych se, že to bude lepší než jednička. Což není teda sakra velká výzva, protože režisér Jonathan Liebesman je jednoduše břídil... ale jakýkoliv upgrade prostě potěší. Ty základní propriety, zvlášť když se servírují v traileru, pochopitelně zůstávají stejné. Želvy ninja znovu dovalí producent Michael Bay, a tak se i při změně rejži dočkáte stejného audiovizuálu, stejné infantilnosti, stejně líbivých výbuchů a stejně sexy Megan Fox. V té upoutávce mi to ale tentokrát vyznívá o poznání důstojněji - pokud nepočítám latentně homosexuální identitu Michelangela - a co se týče trikové akce i prací se záporáky (Rocksteady a Bebop!) výrazně lákavěji než minule.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace