Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zbožňovaný | 2021
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.09.2021
režie: Petr Kolečko
hrají: Jiří Bartoška, Zuzana Kronerová, Ivana Chýlková, Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer

Zbožňovaný: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Nevím, proč se tomu po těch letech vlastně ještě divím, ale vždycky mě trochu překvapí, že tvůrce podepsaný pod seriálovými peckami typu Most! či Okresní přebor dokáže vyprodukovat i takové to klasické české peklíčko, v němž bude Jiří Langmajer hláškovat o stolici a celkově vám bude zdejších herců dost líto. Holt, jakmile není Petr Kolečko v dosahu Prušinovského či jiných režijních talentů a sám se posadí za kameru, mají jeho filmy do pecek opravdu daleko. I tentokrát nás tedy nejspíš čeká poměrně tupý a sexistický zážitek, který ale kina nejspíš zase vezme útokem. Trailer je totiž sestříhán podle klasického mustru, jenž svůj účel splní a diváky milující Bábovky či Prvoka do kin nažene bez nejmenších problémů. A my ostatní po něm aspoň máme defintivně jasno, že i tento český kousek můžeme bez problémů minout.

Zbožňovaný: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Další prefabrikovaný hit stvořený ke komerčnímu úspěchu. Formule se nemění, jen místo poprcávajícího Langmajera bude teď hlavním nadprcířem Jiří Bartoška, evidentně hoblující podobnou polohu, jaká přilákala hromady diváků k Teorii tygra. Tady máme zase materiál, co koketuje s romantikou, reálně jde ale o vztahovku s mužskou perspektivou, kde jsou ženy vesměs za milenky a smířlivé manželky a chlap je král, zvlášť když zmoudří... Anebo to tak z krátké ukázky minimálně vypadá. Zkrátka nová věc z ranku Prvoka, Žen v běhu a všech těch hitovek od Bajgara, Vejdělek a Hoffmana, které jsou pro diváka, co kouká i ven, jedna jako druhá a vesměs nepříliš imponující - ale jak dokazuje i aktuálních 100 tisíc diváků pro Prvoka, pořád z kasovního hlediska parádně zabírají.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace