Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zátopek | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 26.08.2021
režie: David Ondříček
hrají: Václav Neužil ml., Martha Issová, Anna Schmidtmajerová, James Frecheville, Robert Mikluš

Zátopek: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Na Zátopka se jako na jeden z mála tuzemských filmů docela těším a Ondříčkovi po jeho předchozích náhledech do minulosti věřím. A nová ukázka mě svým materiálem, skvělým vizuálem i zatím přesně padnoucím Neužilem přesvědčuje, že zde se bude hrát opravdu jiná kvalitativní liga než v případě většiny české produkce. Jenže nová upoutávka neprodává příběh sportovní ikony zrovna přesvědčivě a je vlastně dost líná. Jako by zde tvůrci až příliš spoléhali na auru okolo Zátopka i představený materiál. Traileru pak chybí potřebný drajv, závěrečná gradace, nějaký hezký hudební či střihový nápad a kdyby byl o půl minutu kratší, výslednému dojmu by to také hodně pomohlo. Na dost možná český film roku se tu tedy láká sice obstojně, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že by trailerová kampaň mohla být u této látky podstatně údernější.

Zátopek: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

No, ty tři hvězdy jsou s hodně odřenýma ušima. Chápu, že do premiéry zbývá ještě devět měsíců, ale i tak bych od teaseru Zátopka čekal malinko víc. Nějaký nápad, výraznější hudbu, originální sestříhání... no prostě víc než jen půlminutové pásmo záběrů, do něhož se mohlo dát prakticky cokoliv. Tenhle životopisný biják má každopádně dva velké trumfy - prakticky neselhávajícího Davida Ondříčka a čím dál tím lepšího Václava Neužila ml. Na výsledek se tedy ohromně těším a doufám, že nám vytře zrak nejen v dalších upoutávkách, ale i v srpnu v kině.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace