Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Zataženo, občas trakaře 2 | Cloudy 2: Revenge of the Leftovers | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.09.2013
CZ premiéra: 03.10.2013
režie: Cody Cameron, Kris Pearn
hrají: Bill Hader, Anna Faris, Neil Patrick Harris, James Caan, Terry Crews

Zataženo, občas trakaře 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Rozhodně nemůže nikdo říct, že to nevyužívá svůj potenciál. Zatímco Univerzita pro příšerky ten báječný fantaskní svět nevytěžila ani z poloviny, tady se premisa, podle níž potraviny nahrazují běžný svět, dře na maximum. Jasně, drtivá většina fórků v trailerech je založena na slovních hříčkách (u překládání těch frází s názvy žrádel se titulkáři asi pěkně zapotí), ale láduje se to do nás s takovou kadencí, s evidentní hravostí a s fantazií odbržděnou a ještě puštěnou z krpálu dolů, že se prostě nelze bránit. Osvěžující po všech stránkách, což je konstatování, které u trailerů na 3D rodinný animák říkáme jednou, maximálně dvakrát za deset měsíců.

Zataženo, občas trakaře 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Máme tu asi pátý letošní animák, který bude lákat do fantastického nového světa, kde bude spousta dobrodružství, fantastických stvoření a povznášejících scenérií. Prostě avatarovský syndrom 3D kochání, který dovoluje animovaný formát poměrně levně zrealizovat. Tady to ale rozhodně není na škodu, protože zběsilá gastronomická jízda Zataženo, občas trakaře si zjevně zachovala styl a dál do nás bude prát spoustu šílených gagů, překvapivých point, bizarních nápadů, hlášek, po kterých se čoudí od pusy, a žrádelnických zběsilostí, že by se po nich i Pohlreich rozplakal štěstím. Celá nová země z jídla, včetně těch neuvěřitelných kreatur, slibuje stejnou porci humoru a energie, jakou jsme dostali naposledy. A to je skvělá zpráva. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace