Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Willy´s Wonderland | 2021
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Kevin Lewis
hrají: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant, Grant Cramer, Terayle Hill

Willy´s Wonderland: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Další rok, další (minimálně jeden) bizár s Cagem. Bývalá hollywoodská hvězda si nadále kleští cestu naprostými šílenostmi a jeho novinka se už ani nesnaží popírat, že je hodně laciným céčkem. Od hercových snímků poslední doby se pak Wonderland liši asi jen tím, že tu bude jeho naštvaný a taky trochu šílený správce brutálně zabíjet animatronická monstra. A že budeme rádi, když v celém filmu řekne alespoň pár vět. Ano, Cage od svých šílených kreací tentokrát minimálně v traileru přešel do módu absolutního mlčení. I když samozřejmě i zde náznaky několika absurdních scén, z nichž možná vznikne nejedno meme, rozhodně najdeme. Jeho novinka už je však na můj vkus až příliš laciným brakem, jemuž ani ta mírná nadsázka a velká porce krve v upoutávce příliš nepomáhá. U Wonderlandu si asi porochní jen skalní fandové hercových obskurností.

Willy´s Wonderland: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nicolase Cage nic nezastaví! I když všichni ví už minimálně deset let, že mu pořádně mrdlo a že se vymkl všem hereckým škatulkám způsobem, jaký zůstane navždy zapsán tučným písmem v historických análech, tak Cage nepolevuje. A sype ze sebe další a další nové filmy. A nutno uznat, že i když jde většinou o béčka a leckdy i céčka, neupadá k nudné rutině po vzoru Bruce Willise, ale i mezi brakem hledá látky se zápalem nebo bizarní výjimečností. Bude to i tenhle případ? Těžko soudit, protože tvůrci tohohle masakru o souboji správce s animatronickými potvorami, nám nabídli bohapustých 15 (ano, slovy patnáct!) sekund materiálu. Což zavání těžkou parodií na promo. Trend určitě je všechno zkracovat pro sociální sítě a teasovat jen úderně, ale tohle je fakt mimo, protože se divák může oprávněně ptát, jestli těch pár fotogenických výjevů a Cage zase jednou v psycho módu nejsou fakt všechno, co tenhle biják hodlá nabídnout.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace