Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vyšinutý | Unhinged | 2020
csfd  imdb
US premiéra: 24.08.2020
CZ premiéra: 10.09.2020
režie: Derrick Borte
hrají: Russell Crowe, Jimmi Simpson, Gabriel Bateman, Michael Papajohn, Sylvia Grace Crim

Vyšinutý: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Mně se tahle kampaň vlastně dost líbí. Už každému asi došlo, že Unhinged bude přinejlejpším sympatickým béčkem a žádný nový Volný pád nás asi opravdu nečeká. Traileroví fachmani se však snaží tuhle jednohubku prodat, co nejlépe to jde. A zatímco minule si vypomohli momentem překvapení i pořádně říznou a nadupanou upoutávkou, tentokrát tu máme milý a vtipný nápad s instrukcemi o bezpečnosti na silnicích. A tento milý detail je zde vlastně vytěžen na jedničku, celé se to naštěstí nebere vážně a body za originalitu tvůrci zkrátka nasbírat umí. Jenže minulá upoutávka měla přeci jen daleko větší tah na branku, zběsilý drajv a také mnohem lépe zvládnutou gradaci. A navíc se tu neukazují prakticky žádné nové záběry a vypadá to, jakoby si tvůrci všechny trumfy vyplácali už posledně. Kromě jednoho originálního osvěžení tak dostáváme v podstatě to samé. I přesto mě ale tahle kampaň docela baví a doufám, že po ní přijde i podobně sympatická thrillerová oddychovka.

Vyšinutý: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Měli jste někdy tak špatný den, že jste následně sedli za volant s tím, že nějakému chudákovi uděláte ze života peklo? Ne? Pak nejste Russell Crowe v novém road-rage thrilleru Unhinged. Upřímně teď nevím, jestli to je tím, že je sucho, nebo mám jen stále v živé paměti jeho démonický výkon z Nejsilnějšího hlasu, ukázka na tuhle moderní a ještě o level vzteklejší verzi Volného pádu mě nicméně dost baví. Hudební podkres je řádně hrozivý i stylový zároveň, stopáž je sice trochu delší, ale trailer v zásadě spíš klame tělem, než aby nějak extra spoileroval, plus ten materiál vypadá prostě libově. Takže za mě výborná práce a těším se moc.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace