Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Vítejte v Marwenu | Welcome to Marwen | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.12.2018
CZ premiéra: nestanovena
režie: Robert Zemeckis
hrají: Steve Carell, Diane Kruger, Leslie Mann, Elza Gonzáles, Gwendoline Christie

Vítejte v Marwenu: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na mě je to už moc ubulené. Neříkám, že Robert Zemeckis nenaservíruje další působivé drama, že nepůjde o suverénně odvyprávěný doják, co dojme diváky všech generací. To se mu koneckonců daří odjakživa, málokdy ale vyrukuje s takhle prvoplánově sentimentálním konceptem, co navíc vidí cestu ke spáse a uzdravení v úniku do malebného hračkářství, kde je to všechno jenom jako. Na mě už prostě moc cukrkandlu a tváří v tvář těm figurkám i moc neživých emocí. Své diváky si Marwen ale jistě najde... a třeba mě jejich nadšení pak přesvědčí, že tohle ždímání slziček nebude úplně plytké, ale naopak půjde o další novou rodinnou klasiku s podpisem slovutného pana Zemeckise. 

 

Vítejte v Marwenu: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Na internetu se prý rozpoutala kontroverze, že je první trailer Vítejte v Marwenu moc veselý a povznášející. Nectí tak podle všeho ducha (vcelku depresivní) dokumentární předlohy, což Universal dovedlo k reparátu. Ne, taky moc nechápu, že to někdo řeší - a že na to studio reaguje. Kampaň nového Zemeckise teď nicméně ubírá na humoru a přidává na melancholii, jíž je nová upoutávka prolezlá skrz na skrz. Škodí jí to? Paradoxně vůbec. Vítejte v Marwenu totiž napodruhé vypadá ještě lépe a vážně mám pocit, že to bude zábavná i dojemná pecka, v níž Carell zase jednou pojede na 100%. Kéž bychom na ní nemuseli čekat až do ledna!

Vítejte v Marwenu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Ano, dámy a pánové, Robert Zemeckis nám zase převyprávěl celý film na ploše dvou minut. Zlobím se na něj, protože to už od dob Trosečníka dělá schválně a já ho za to vážně nemám rád. Co ten prezentovaný materiál? Není to úplně marné. Steve Carell si to v dramatické poloze docela dává a některé kamerové jízdy naznačují, že nás v kinech čeká vymazlený materiál. Jenomže co je to platné, když je ten film o člověku, který si staví svůj malý belgický skanzen, aby se vyrovnal s nespravedlivým světem. Vážně bude někdo pospíchat do kina? A vážně jsem jediný, kdo by si od Boba mnohem raději naordinoval nějakou velkou blockbusterovou pecku?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace