Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Velká hra | Molly´s Game | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.11.2017
CZ premiéra: 04.01.2018
režie: Aaron Sorkin
hrají: Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner, Michael Cera, Chris O‘Dowd

Velká hra: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

A já se na to pořád těším jako ratlík na misku žrádla před rozpáleným krbem. Jessica je nádherná a vůbec mi nevadí, že nevypadá na 26 jako reálná Molly Bloom. Elba s Costnerem jenom přicmrndávají, ale to je vlastně jedno. Dejte na mě, čeká nás "one woman show" a velká jízda Jessicy za Oscarem. Spolujezdcem jí bude Aaron Sorkin, který sice debutuje jako režisér, ale svůj scénáristický um prokázal už nesčetněkrát a já se s vámi vsadím, že nás v kinech čeká nejeden twist. Což ostatně jenom potvrzuje nejnovější upoutávka, která pořádně šlape na plyn a člověku nedává vydechnout. Další trailer už netřeba. Já a podobně naladění v tom kině budeme.

Velká hra: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Bude to pecka, to mi nikdo nevymluví. Sorkin je podle mého skromného názoru geniální scenárista a pokud si alespoň trochu toho fochu přenesl i na režijní sesli, tak máme vyhráno. Akorát ten trailer mohl šlápnout trochu víc na plyn. Vše samozřejmě začíná a končí u femme fatale Jessicy Chastain, která je i jako brunetka k nakousnutí. Na pozadí jejího rozhovoru s jako vždy přísným Idrisem Elbou jsou divákům odhalovány střípky příběhu, ve kterém hraje prim poker s hollywoodskou smetánkou a trocha těch nepravostí, které jsou mimo Las Vegas zakázány. Ukáže se i Kevin Costner a já tomu ty slabší čtyři hvězdičky prostě napálím. Už jsem říkal, že to bude pecka?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace